Hume City FC

Hume City FC

Official Website
11 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

CİMBOM KUPADA TAM YOLJan 11, 2016 - 12:51pm

Sinan Gümüş’le 10’da perde açıldı, Bilal 26’da 35 metreden jeneriklere adını yazdırdı. 2 dakika sonra Gökhan Ünal Karşıyaka’yı umutlandırsa da 44’te Aslan’ın yeni transferi Donk ilk maçında ağları sarsıp E grubunda G.Saray’ı zirveye taşıdı.

SAKATLIĞI bulunan isimlerin dışında Mustafa Denizli ideale yakın bir kadro ile maça başlamayı tercih etti. İyileşen Denayer ve yeni transfer Donk sahadaydı.

Kanayan yara haline gelen ön libero mevkiinde Donk performansı ve golüyle alkış topladı. Sinan ve Tarık da etkili oyunlarıyla sağ kanadı domine ettiler.

MAÇIN genelinde oyunun tek hakimiydi G.Saray. 10’da Selçuk’un harika pasını sinan Gümüş asiste çevirdi: 1-0. 26’da ise 35 metreden harika vuran Bilal topu çataldan ağlara yolladı: 2-0.
İlk defa rakip kaleye gelen Karşıyaka Gökhan Ünal ile farkı bire indirdi: 2-1. İlk yarının son dakikasında Sinan’la ver kaç yaparak içeri giren Donk ilk resmi maçında ağları havalandırdı: 3-1.

TABELA DEĞİŞMEDİ

İKİNCİ yarıda Yasin, Selçuk ve Umut birer net pozisyonda tabelayı değiştiremeyince karşılaşmayı G.Saray 3-1 kazanmayı başardı.