Hume City FC

Hume City FC

Official Website
13 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR MARKA DEĞERİNİ KENDİ YARATIYORJan 8, 2016 - 1:14pm

Anadoluspor’a yönetici olduğum yıllardan biliyorum, yeni bir sezon başladığında takımın forma ve malzeme sorunu takım yönetiminin en büyük sorunu olmuştur. Özellikle yıldız takımlar seviyesinde yıllık aidatı alınan genç yıldız futbolcuların sezon öncesi malzeme çantaları asla tam olarak kendilerine teslim edilememişti. Kulüp idarecileri yıldız futbolcu ailelerine verdikleri sözleri hiç bir zaman yerine getirememişlerdi.
Yıllardır bölge kulüpleri Pacoe Vale semtindeki bilinen tek spor mağazasının oyuncağı olmuşlardır. Malzemelerin tam teslim edilememesi ve paraların ödenememesi yüzünden forma, eşofman, top ve antreman malzemeleri sorunu hep yaşanmıştı.
Yıllar geçmesine, Covo, Legea, Hummel ve Adidas gibi bilinen markalar tek tek piyasaya girmesine ragmen sorunların hala devam ettiği bilinmektedir.
Geçtiğimiz iki sezon en kaliteli markalarla çok titiz çalışmalar yapılmasına ragmen, başta yıldız takımlar olmak üzere tüm yaş gruplarında spor malzemeleri dağıtımında aksaklıklar yaşanmış, yıldız futbolcu anne ve babalarına karşı kulüp olarak mahçup olunmuştur.
Sonuçta kulüp yönetiminin elinde olmayan bu durum hem yönetimi hem de aileleri son derece üzmüştür.
Bu anlamda seçtiğimiz sezon sonunda Anadoluspor kulübü başkanı Zorlu Kaya ve ekibi artık bu tür aksaklıkların bir daha yaşanmaması açısından son derece radikal bir karar alarak kulübün kendi marka değerini yaratmaya, profesyonel bir futbol kulübü için gerekli olan her türlü malzemeyi kulüp olarak imal etmeye ve dağıtımını da kendi kulüp merkezi ( 4/37 Keilor Park Drive, Keilor Park, 3042) adresindeki deposunda bizzat yapmaya karar vermiştir.
KULÜP MARKASI
Marka adı “LaLe” olup logosu da lale soğanı olarak dizayn edilmiştir.
A takımından başlayarak tüm takımların maç ve idman formaları, eşofmanlar, tozluklar (çorap) Kulüp logolü Polo short’ler, Yağmurluk ve rüzgarlıklar, idman yelekleri, potatif kale, idman malzemeleri bundan bu yana Anadoluspor kulübü tarafından yapılıp dağıtımı gerçekleştirilecektir.
Anadoluspor bundan bu yana kulüp olarak elde edilecek saha başarısının yanısıra, tüm futbolcu , futbolcu aileleri ve kulüp üyelerinin her türlü ihtiyaçlarını gideren sözüne güvenilir, saygın bir kulüp olarak varlığını sürdürecektir.
Bunlara ileve olarak kulüp olarak çalışmalarını ileride Victoria’da faaliyet gösteren diger futbol kulüplerinin de her türlü forma ve malzeme ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde organize olacaktır.


HUME CİTY FC ARE MARKING THEIR OWN BRAND...


In the years I have followed Hume City FC , I know that the start of each new season meant costing up new uniforms for players and providing star players with a 'pack' of necessities for year ahead. It was hard for many years to make ends meet and live up to the promises that were made to the star players and their families.
For years local clubs purchased uniforms from one sports outlet and suffered the consequences of missing items, unpaid orders and similar catastrophic incidences.
As the times have now changed and despite having brands like Covo, Legea, Hummel and Adidas in the game these incidences are still being experienced.
As a result of years of disappointment and disappointing our players, Club President, Mr Zorlu Kaya and his team have decided to create Hume United's own brand and begin the distribution of their own professional sports equipment and uniforms. These will be made available to players at Hume City's FC own premises - 4/37 Keilor Park Drive, Keilor Park.

CLUB BRAND

Hume City's FC own brand will be promoted as the name "LaLe" and will showcase a logo based around tulips. All players, starting from the A team will be provided with gear ranging from uniforms to sock to rain coats and training equipment etc.
Hume City FC will continue to honour players, their families and supporters and will ensure their high standards are continuously improving to meet the needs and promises expected of the club.
In the future Hume City FC also hope to help other Victorian teams with any equipment/uniform needs.