Hume City FC

Hume City FC

Official Website
07 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

GİDEN TEKNİK DİREKTÖRLER GERİ DÖNÜYORDec 17, 2015 - 4:12pm

PTT 1. Lig'de mücadele eden Adana Demirspor'un futbolcuları, istifa eden teknik direktör Osman Özköylü'ye görevine dönmesi çağrısında bulundu.

Aytaç Durak Tesisleri'nde bir araya gelen futbolcular adına açıklama yapan Burak Çalık, zor bir süreçten geçtiklerini, sürecin sonucunda teknik direktör Özköylü'nün görevinden istifa ettiğini ve yönetimi kurulunun da onayladığını anımsattı.

Futbolcuların yönetim kurulunun aldığı kararlara saygı duyduğunu ancak bu süreçte Özköylü'nün tek sorumlu olduğuna inanmadıklarını ifade eden Burak, şunları söyledi:

"Yaklaşık 5,5 aydır hocamız ve ekibiyle ciddi bir uyum içerisinde çalışma süreci geçirdik. Bu sürecin de getirisi olarak futbolcu arkadaşlarım adına hocamızı takımımızın başında tekrar görmek istiyoruz. Burada tasarruf tabi ki yönetim kurulumuzundur. Kabul ederler veya etmezler veya Osman Özköylü geri gelir veya gelmez ama bizler, Osman Özköylü'yü tekrar takımın başında görmek istiyoruz. Tüm arkadaşlarımda vicdani olarak bir rahatsızlık var çünkü burada en az günahı olan insan ayrıldı aramızdan."

Takımda istikrar olmasının önemli olduğuna işaret eden Burak Çalık, "İstikrar yakalanması gerektiğine inanıyoruz. Eğer bunlar olmazsa üzülerek söylüyorum bugün buradan 20 oyuncu gider, yarın 20 oyuncu gelir ama bir 21 yıl daha bu hasret devam eder. Er ya da geç bir başarı gelecek. Gelecekse de Osman Özköylü ile gelecek" diye konuştu.

"Başkan da bize destek verdi"
Burak Çalık, Özköylü'nün görevden ayrıldığı haberini aldıklarında kulübün başkanı Sedat Sözlü ile görüştüklerini ve bu düşüncelerini aktardıklarını, Sözlü'nün de kendilerine anlayış gösterdiğini, ilgilendiğini belirtti.

Burak, "Doğru olan bu. Bunu herkes biliyor. Şu anda şehirde de büyük bir kenetlenme var. Herkes Osman Özköylü'nün bu takımı başarıya götüreceğini biliyor, inanıyor. Başkan da bize destek verdi. Özellikle bu konuşmayı da yapmak istedik" dedi.

PTT 1. Lig takımlarından Adana Demirspor'un teknik direktörü Osman Özköylü 14 Aralık'ta görevinden istifa etmişti.

Ümit Özat: Başkanla görüşerek döndüm
PTT 1'inci Ligi takımı Samsunspor'un teknik direktörlüğünden istifa eden Ümit Özat, Kulüp Başkanı Erkut Tutu ile yaptığı görüşmenin ardından görevine döndüğünü söyledi.

Ümit Özat: Başkanla görüşerek döndüm
Ligin 15'inci haftasında Samsunspor'un 2-0'lık mağlubiyetle sonuçlanan Balıkesirspor maçının ardından yayıncı kuruluşa istifa ettiğini açıklayan Ümit Özat, "Bir anlık düşünce boşluğu ile aldığım bu kararı başkanımla yapmış olduğum görüşme sonucu tekrar gözden geçirdim. Oyuncularıma ve bana inanan tüm Samsunsporlular'a inanıyorum. Ben ve ekibim, aynı coşku ve istekle bu yolda pes etmeyeceğimize söz veriyorum" dedi.

PTT 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor'da iki gün önce istifa eden teknik direktör Osman Özköylü, görevine geri döndü.

Osman Özköylü, Adana Demirspor’a geri döndü
Kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamada, futbolcular ve taraftarların "Osman hoca geri dönsün" şeklinde çağrıda bulunduğunu belirtildi.

Kulüp başkanı Sedat Sözlü, camianın, Osman Özköylü’nün gitmesini büyük tepkiyle karşıladığını vurgulayarak, "Futbolcularımız, başarısızlığın faturasının Osman Özköylü ve ekibine kesilmesinden vicdanen rahatsız olduklarını söyledi. Biz, bu kulüpte bir aile gibiyiz. Hocamızın dönmesi yönünde bu kadar ısrar olunca Osman Özköylü’yü görevinin başına geri çağırdık ve kendisi de teklifimizi kabul etti" ifadelerini kullandı.

Özköylü’nün yarın takımı çalıştırmaya devam edeceği bildirildi.

Adana Demirspor kaleci Oğuz ile yollarını ayırdı
PTT 1. Lig takımlarından Adana Demirspor’da kaleci Oğuz Dağlaroğlu ile yollar ayrıldı.

Kulüpten yapılan açıklamada, 36 yaşındaki kaleci Oğuz Dağlaroğlu ile karşılıklı anlaşıldığı ve sözleşmesinin feshedildiği bildirildi.

Açıklamada, "Oğuz Dağlaroğlu’na, Adana Demirsporumuza verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki futbol yaşamında başarılar dileriz" denildi.

Özköylü ile yeniden


Adana Demirspor Kulübü ile Osman Özköylü’nün ayrılan yolları yeniden kesişti.. Akşam uçağı ile Ankara’dan gelip Adana’da taraftarlar tarafından omuzlarda taşınan Özköylü Başkan Sedat Sözlü ile el sıkıştı.. Osman Özköylü “Adana benim yuvam, Adana Demirspor ailem.. Böyle güzide bir kulüpte görev yapmak benim için bir onurdur.. Bu işin finalinde mutlu sonu göreceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” dedi..


© 2015 Microsoft Terms Privacy & cookies Developers English (United States)