Hume City FC

Hume City FC

Official Website
06 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR SAHAYA İNDİDec 15, 2015 - 3:36am

NPL temsilcimiz Anadoluspor, 2016 futbol sezonu için 14 Aralık Pazartesi günü top
başı yaptı.
Son iki sezondur takımda başarı ile forma ıslatan Petar Franjic'in sezon sonunda oynadığı Melbourne Knights maçında sakatlanarak ameliyat olması büyük şanssızlık olarak görüldü. Ayrıca sezon sonu sakatlanan İsyan Erdoğan ve Joseph Franjic'in tamamiyle iyileştiği ve takımla çalışmalara başlayacağı bildirildi.
Bu duruma göre 2016 sezonu çalışmalarına geçen seneki kadrodan kaptan Nick Hegarty, Shane Rexhepi, İsyan Erdoğan, Chris Oldfield, Joseph Franjic, Theo Markelis, Daniel Clark, Danny Chabaani, İvan Pavlak ve Souheil Tunsi'nin katıldığı gözlendi.
Anadoluspor teknik heyeti yeni sezon için kadroya kaleci transferi ile başladı.
Brisbane Strikers takımından Fraser Chalmers'i kadroya dahil eden Anadoluspor daha sonra Melbourne Knights takımından Daniel Visevic'i, Richmond'dan Tom Cahill'i, Ballarat Red Devil'den Michael Trigger'i, Adelaide Blue Eagles'ten Kym Harris'i , Melbourne City'den Jeremy Walker'i transfer etti.
Ancak Anadoluspor, 2015 kadrosundan Jai İngham, Marcus Schroen, Matt Hennessey, Bradley Walker ve Shaun Timmins ile yollar ayrıldı.
Bununla birlikte teknik heyet, transferin henüz kapanmadığı A liginden en azından 2-3 yeni futbolcu ile görüşüldüğünü belirtti.
Noel tatili için kısa bir ara verecek olan Anadoluspor, 4 Ocak Pazartesi günü sezon öncesi çalışmalarına tekrar başlayacak.