Hume City FC

Hume City FC

Official Website
16 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

BRISBANE ROAR'DAN ANADOLUSPOR'A GENÇ KALECİNov 21, 2015 - 6:53pm

NPL 2016 futbol sezonuna hazırlanan Anadoluspor, A ligi takımlarından Brisbane Roar'dan 20 yaşında genç istikbal vaad eden bir kaleci transfer etti.

Anadoluspor baş antrenörü  Louie Acevski  " Fraser Chalmes, genç ama bir o kadar da tecrübeli bir eldiven. Brisbane Roar takımında almış olduğu kaliteli kaleci eğitimleri ile A ligine hazırlanmış" dedi.  
Acevski aynı zamanda  genç yeteneğin NPL seviyesinde top oynamayı çok arzu ettiğini,  Anadoluspor gibi her alanda profesyonelce hareket eden bir kulüpte kendisini geliştireceğine inandığını belirterek, Fraser Chalmers'in Anadoluspor'a çok şey katacağını söyledi.

Aslında Fraser Chalmers Anadoluspor camiasına yabancı bir isim değil. FFA Kupası karşılaşmalarında Brisbane Strikers takımı ile ABD Stadınd yapmış olduğumuz karşılaşmada rakip takımın kalesini korumuş, son derece de başarılı bir performans ortaya koymuştı.

Genç yetenek Fraser Chalmers 14 Aralık Pazartesi günü yapılacak yeni sezon açılış çalışmasına katılıp, diğer futbolcu arkadaşları ile tanışacak.