Hume City FC

Hume City FC

Official Website
09 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

RONDA ROUSEY İLK KEZ YENİLDİNov 16, 2015 - 9:22pm

Kadınlarda tarihin en iyi dövüşçüsü olarak görülen Ronda Rousey, Holly Holm'a nakavtla kaybedip kariyerinde ilk kez yenildi.

ABD’nin en popüler sporcuları arasında yer alan kadın dövüşçü Ronda Rousey, kafes dövüşünde ilk yenilgisini vatandaşı Holly Holm’a karşı yaşadı.

Karşılaşma öncesinde basına, “Bir sonraki rakibimi pek sevmiyorum. Onu son dövüşte olduğu gibi 20 saniyede yenmeyeceğim, uzatacağım. Arenaya geldiği yüzüyle ayrıldığı yüzü aynı olmayacak” diyen Ronda’yı gardı düşükken yakalayan ve net bir yumrukla rakibini sarsan Holm, uçan tekmeyle işi bitirip tarih yazdı.

ABD basını da Holm’un zaferini kadınlar dövüş tarihinin en büyük sürprizi olarak değerlendirdi.

ROUSEY: GERİ DÖNECEĞİM
Ronda Rousey de yenilgi sonrasında ilk kez konuştu. Instagram’dan yazı paylaşan Ronda, “Herkese desteklerinden dolayı teşekkür etmek istiyorum. Sağlığım için endişelenen olabilir ama iyiyim. Şimdi biraz dinlenmem gerek ama geri döneceğim” dedi. (Sözcü)