Hume City FC

Hume City FC

Official Website
08 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR 2016'YA HAZIRLANIYORNov 6, 2015 - 8:04pm

Anadoluspor 2016 futbol sezonuna hazırlık çalışmalarına başladı.
FFA Kupası maçları nedeniyle uzun bir sezon geçiren Anadoluspor teknik heyeti,  yeni sezona hazırlanma çalışmalarına ara vermeden başladı.
İlk etapta kaptan Nick Hegarty, Shane Rexhepi ve Isyan Erdogan önümüzdeki sezon için takımlarında kalmaktan mutlu olacaklarını belirttiler. 
Bu oyunculara ilaveten Chris Oldfield, Joseph Franjic, Jai Ingham, Daniel Chaabani ve  Ivan Pavlak'ta  Anadoluspor'da futbol hayatlarına devam edeceklerini söylediler. 
Son olarak da Theo Markelis, Daniel Clark ve  Sergio Msahli  sözleşmelerini imzalayarak , Anadoluspor forması altında  2016 sezonu NPL şampiyonasına katılacaklarını delirttiler.
Anadoluspor baş antrenörü Louie  Acevski  ise " Kadronun büyük bir bölümü ile 2016 sezonuna hazırlanmaktan memnun" diyerek duygularını belirtti.

YENİ TRANSFER ÇALIŞMALARI
Anadoluspor teknik heyeti 2016 kadrosuna iki yeni isim kattıllar.
Bu isimlerin  ilki 23 yaşındaki hucum oyuncusu Kym Harris.
A ligi takımlarından Adelaide United  genç takımında oynayan Kym Harris,  Adelaide NPL takımlarından Adelaile Blue Eagles' ta forma giydi.
Jeremy Walker ise Anadoluspor'a yabancı bir isim değil. 2 sezon önce kısa bir süre kadroda yer almış, sezonun yarısında Avrupa'ya  denenmeye gitmişti.
Defans hattının sağ tarafında oynayan Jeremy Walker, daha evvel Melbourne Heart, Oakleigh Cannons, Condord Rangers takımlarında forma giydi.