Hume City FC

Hume City FC

Official Website
06 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

KONYA ANTEP'İ DEVİRDİOct 18, 2015 - 8:01pm

Torku Konyaspor 2-1 Gaziantepspor

Milli zaferle coşan Konyalılar, takımlarıyla da bayram yaşadı. Aykut Kocaman'ın ekibi, Gaziantepspor'u 2-1 yenerek üst üste 3. zaferini kazandı, 15 puanla rotayı zirveye yöneltti. 2 golde de büyük hatalar yapan konuk ekip ise 10 puanda kaldı.


Tarihi milli takım zaferinden sonra Torku Arena’da ilk resmi maçtı. Ev sabihi taraftar, takımları 4. sırada olmasına rağmen tribünleri tam doldurmamıştı. Oysa futbol iklimi açısından çok uygun bir zamandı.

Oyun çok hızlı başladı ve birden bire 39. dakikadaki gole kadar durdu. Aykut Kocaman Sissoko’nun yokluğunda Rangelov’un yanına Bajiç’i monte edip 4-4-2 dizilişi ile sahaya çıkardı takımını. Konuk ekip 35’te Muhammed İldiz’in ‘alda at’ dediği pozisyonda Putsila ile öne geçebilirdi ama klasına yakışan vuruşu yapamadı. 39’da da Konyaspor öne geçen taraftı. Rangelov’un yerden ortasında bomboş pozisyonda Bajiç golü atan isimdi: 1-0. 51’de kazanılan serbest atışı Putsila kullandı ve Konyaspor savunmasının arkasına sarkan topa dokunan Erdem skoru 1-1 yaptı.

Antep golleri izlesin!

76’da Muhammet Demir’in hatalı pasını kapan Ömer Ali ile başlayan atak golle sonuçlandı. Bajic çıktıktan sonra orta alanda daha ofansif bir role soyunan Holmen takımını öne geçirdi: 2-1. Son bölümde konuk ekibin beraberlik çabaları ve Konyaspor’un da 3 gol arayışı vardı. Konyaspor zor geçeceğini çok iyi bildiği bir 90 dakikayı zor da olsa kazanmasını bildi. Gaziantepspor neden kaybettiğine gelince; yediği iki gole bakmalı...