Hume City FC

Hume City FC

Official Website
15 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

FFA KUPASI YARI FİNAL MAÇI ETİHAD STADINDAOct 4, 2015 - 1:13pm

Anadoluspor kulübü Facebook resmi sayfasında 28 Ekim Çarşamba akşamı Melbourne Victory ile oynayacakları FFA Kupası yarı final maçının Ethad Stadında oynayacaklarını açıkladı.
Kulüp Başkanı Zorlu Kaya " bu önemli maçı kendi sahamız olan ABD Stadında oynamak isterdik, ancak stadın kapasitesi hem Anadoluspor, hem de Melbourne Victory taraftarları için yeterli olmayacak, ve bir çok sporsever bu maçı kaçıracaktı. Bu sebepten dolayı karşılaşmayı Melbourne'un en prestijli stadı olan Etihat'a almayı uygun gördük." diyerek görüşlerini belirtti.
Etihad Stadı CEO'su Paul Sergeant ise bu karşılaşma için "  Anadoluspor ile Melbourne City takımlarının yapacakları FFA Kupası yarı final maçı, Melbourne futbol severler için büyük fırsat olacak. Bu mükemmel geceye tüm futbol severleri bekliyoruz"  dedi.
FFA Kupasında yarı finale kalan 3 A ligi takımına karşın NPL'in temsilcisi olan Anadoluspor için bu maç, gerçek bir tarih olacak.
Yıllar süren çalışmaların bir anlamda sonucunu görecek olan Anadoluspor kulübü yönetimi bu maça büyük önem veriyor. Teknik heyet ve oyuncular hazırlıklarını profesyonelce yapıyorlar.
Anadoluspor'un  Avustralya A liginin son şampiyonu olan Melbourne Victory karşısında göstereceği performans merakla bekleniyor.
Bizler de spor sever toplum olarak takımımızı desteklemek için Etihad Stadında olalım.