Hume City FC

Hume City FC

Official Website
15 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

MAÇ 'MELBOURNE VİCTORY' İÇİN DE KOLAY OLMAYACAKSep 30, 2015 - 2:19pm

Anadoluspor Yönetim Kurulu Başkanı Zorlu Kaya’nın FFA Kupası Yarı final maçı için görüşlerini aldık.
Öncelikle, 29 Eylül Salı akşamı yapılan maçlardan sonra FFA Kupasının yayıncı kuruluşu olan Fox Sport Tv Stüdyolarında yapılan Yari final kuralarını değerlendiren başkan Zorlu Kaya “ Daha evvelki kuralarda olduğu gibi bu kurada da futbol şansı bizden yanaydı.
Özellikle ev sahibi takım olarak yarı final maçına çıkmanın avantajını en iyi şekilde kullanacağımızı düşünüyoruz.
FFA Kupası maçlarında elde ettiğimiz başarılar, zaten kulüp yönetimine geldiğimizden bu yana yapmış olduğumuz özverili çalışmalarımızın ödülü oldu.
En son Avustralya A liginin şampiyon takımı olan Melbourne Victory ile büyük olasılıkla AAMI Park Stadında oynayacak olmamız, bizi kulüp olarak Victoria’nın, hatta Avustralya’nın en populer kulübü haline getirdi.
Melbourne Victory takımına konumundan dolayı saygı duyuyoruz ama sahaya da başımız dik ve iddialı olarak çıkacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın diyoruz.
Bizler için çok zor bir maç olacak, ancak onlar içinde kolay olmayacak.
FFA Kupası yarı final maçı bizi Anadoluspor olarak daha da sorumlu olmamıza, daha iyi hazırlanmamıza, hem Türk toplumu, hem de diğer futbolsever toplumlara iyi futbol izlettirmemize sebep olacaktır.
Bunun bilincinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bizi izlemeye devam edin” diyerek duygularını dile getirdi.
Biz de Anadoluspor’a FFA Kupası yarı final maçında başarılar diliyoruz.