Hume City FC

Hume City FC

Official Website
13 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

SEGİO SOUHEİL MSAHLİ ANADOLUSPOR KADROSUNDASep 21, 2015 - 9:56pm

"SERGİO SOUHEİL MSAHLİ"
Anadoluspor'un yarınki 18 kişilik maç kadrosuna giren Sergio Souheil Msahli, Anadoluspor'un A lig takımlarından Melbourne Victory ve Nth Geelong ile oynadığı hazırlık maçında görev almış Melbourne Victory'e 2, Nth Geelong'a 1 gol atıp tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Teknik heyetten de olumlu rapor alan genç futbolcunun lisans işlemleri Kulüp Menajeri Hakan Doğan tarafından yapılarak yarın ki maça hazır hale getirildi.
İspanya'nın Malaga kentinde doğan Souheil Msahli'nin babası Tunus asıllı, annesi ise İspanyol.
Malaga'nın 1'nci kümede mücadele eden takımında futbola başlayan 23 yaşındaki genç futbolcu liseden sonra hem futbol oynamış hem de üniversiteye devam ederek öğretmenlik diplaması almış.Kısa süre önce babasıyla Avustralya'ya göç eden genç futbolcu, geçici vize ile Victoria Eyalet Ligi takımlarından Fitzroy City'de futbol oynamış. Daha sonra futbol menajerleri tarafından Anadoluspor'a getirilmiş.
Son derece atletik ve kıvrak yapıya sahip olan Souheil Msahli, toplu ve topsuz oyunda çok etkili. Aynı zamanda gol yollarında da golcü vasfını öne çıkararak gol atabilme yeteneği var. 22 Eylül Salı akşamı eğer kadroda görev alırsa başarılı olup gol atacağına inancım vardır.