Hume City FC

Hume City FC

Official Website
09 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

BÜYÜK ZAFER BİZİ BEKLİYORSep 18, 2015 - 1:07pm

22 Eylül Salı akşamı sahası olan ABD Stadında Oakleigh Cannons ile FFA Kupası çeyrek final maçına çıkacak olan Anadoluspor, hafta içi yaptığı idmanlarla hazırlanıyor.
Bentleigh Green maçında sakatlanan Shaun Timmins ve defansın generali Petar Franjic ile devre arasında transfer olduğu için adı esame listesine yazılamayan Danny Chabaani’nin yer alamayacağı kadro Pazartesi günü yapacağı hafif ter idmanı ile çalışmalarını tamamlamış olacak.
Bu arada yaşadığı sakatlık neticesi yaklaşık 14 haftadır takımdan uzak olan orta sahanın dinamosu Joseph Franjic’in de maç kadrosunda olacağı bekleniyor.
Kalede Chris Oldfield, üstün formu ile tüm takıma güven veriyor. Genç yetenek Matthew Hennessey, günden güne tecrübe kazanarak üstüne koyuyor.
İkinci kaptan ve defansın bel kemiği Shane Rexhepi ve sol bekte oynayacak olan İvan Pavlak formunun zirvesinde görünüyorlar. Şu an itibariyle defansın sağ kanadı sancılı görünmekte. Ancak teknik heyet burada Shane Rexhepi’yi kullanıp, İsyan Erdoğan’ı da stopere çekebilir. İsyan’dan boşalan ön libero mevkiine de Marcus Schroen ve Joseph Franjic kullanılabilir.
Forvet arkası serbest oynayacak olan kaptan Nick Hegarty’den tüm camia çok şey bekliyor.
Tek başına maç alabilen futbolcu kalitesinde olan Nick Hegarty, bu önemli maçta takımını sırtlayacak ve onlşara örnek olacaktır.
Kanatlar bana göre emin ellerde. Jai İngham ve Theo Markelis, her an gol atabilecek ve attırabilecek kapasitede futbolcular. Her ikisi de adam eksiltip iki yönlü oynayabiliyorlar ve her ikisi de golcü.
Sezon başından bu yana arzu ettiği tipik golcü santrafor tipi transferinde yeterince şanslı olamayan takım, ara transferde kadrosuna kattığı Daniel Clark ile oynamak zorunda.
Aslında son derece kaliteli ve yetenekli teknik bir krampon olan Daniel Clark, ikili mücadele, adam kovalama, top çalma, pas atma, oyunu açma ve saklama hususlarında tamam ama bitirici yani gol atma becerisinde yetersiz kalmakta.
Ancak Daniel Clark’ın diğerleri gibi bu takım için çok önemli bir oyuncu olduğuna inanıyorum.
Sonuç olarak, Anadoluspor bu önemli maçta kendi saha ve seyircisi önünde sahadan galip ayrılacağına inanıyorum.
Salı akşamı büyük zaferde beraber olmak ümidiyle.