Hume City FC

Hume City FC

Official Website
16 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

MELBOURNE SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

BİR YILIN ARDINDANSep 18, 2015 - 12:20pm

www.melbournefutbol.com yaklaşık 1 yıldır internet aleminde Türkçe konuşulan her türlü ortamda başta sporun, sosyal olayların ve kültür sanatın nabzını tutuyor, gündemini belirliyor.
Siteyi, yazıları, yorumları ve resimleri ile “Bülent’in Gözü” teknik olarak da sevgili Kudret Bayram ( Web Design Me Koo Solutions) beraberce yürütmekte, sizlere layık olmaya çalışmaktayız.
İnternet ortamının olduğu her yerde, nerede olursak olalım site, sürekli olarak güncelleşecek.
NPL sezonunda Anadoluspor’u, Eyalet Ligi sezonunda diğer kulüplerimizin maçlarını fotoğraf ve yorumlarla takip edeceğiz.
AFL’de Collingwood, Essendon, Carlton ve diğerlerini, Avustralya “A ligini” ve özellikle olarak Melbourne kulüplerinden Melbourne City ve Melbourne Victory’nin maçlarını sizlerle paylaşacağız.
Bütün bu konulara ilave olarak şüphesiz ki, Türkiye Ligleri ile de beraber olacağız.
Sitemiz doğal olarak sadece futbol ve spor olayları ile sınırlı kalmayacak.
“Kültür/Sanat” ve “Sosyal“ bölümlerinde, Melbourne’da gerçekleşecek olan toplumsal ve kişisel etkinlikler, sanat olayları, festivaller ve benim özel ilgi alanım olan doğa ve seyahat gezileri ile sinema ve fotoğrafçılık konuları da yer alacak.
Göstereceğiniz ilgi ve desteğin, sitemin daha da gelişip kaliteli hale gelmesine yardımcı olacağına yürekten inanıyorum.

Bülent Yöntem
www.melbournefutbol.com