Hume City FC

Hume City FC

Official Website
07 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

AFL

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

AFL'DE FİNALLER BAŞLADISep 13, 2015 - 7:08pm

AFL’de finallerin ilk haftası tamamlandı.
Cuma akşamı oynanan klasman maçında West Coast Eagles, evinde ağırladığı geçen senenin şampiyonu Hawthorn’a acımadı sahadan 96-64 galip ayrılarak, yarı final oynayacağı rakibini bir hafta dinlenerek bekleyecek.
Cumartesi günü oynanan 2’nci klasman maçında Fremantle evinde Sydney’i ağırladı ve maçı 69-60 kazanarak o da West Cosat Eagles gibi dinlenerek rakibini bekleyecek.
Cumartesi gününün ilk eleme maçında Adelaide MCG’de karşılaştığı Western Bulldog’u 109-102 yenerek finallerin dışına attı ve Yarı Finalde mücadele etme hakkını kazandı.
İkinci eleme maçı da Pazar günü oynandı. Nort Melbourne, rakibi Richmond’u 90 bin 186 seyircinin izlediği nefesleri kesen mücadele sonucunda 105-88 yenerek yarı finale kaldı.
Önümüzdeki hafta 18 Eylül Cuma akşamı Yarı Finalin ilk maçında Hawthorn ile Adelaide tarihi MCG Stadında karşılaşacaklar.
İkinci Yari Final maçı ise 19 Eylül Cumartesi akşamı Sydney ANZ Stadında Sydney Swans ile North Melbourne arasında oynanacak.