Hume City FC

Hume City FC

Official Website
07 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

FATİH TERİM KADRO DEĞİŞİKLİĞİNE GİDİYORSep 6, 2015 - 3:05am

'Portakallar' ile yapacağımız hayati mücadelede Volkan Babacan, Volkan Şen, Serdar Aziz ve Ozan 'kesik' yiyecek Onur, Şener, Semih ve Mehmet Topal 11'e girecek

A Milli Futbol Takımımız, Letonya ile önceki akşam oynadığı ve berabere kaldığı karşılaşmada büyük hayal kırıklığı yaşadı. Ay-Yıldızlı futbolcular, yakaladıkları pozisyonları kaçırma yarışına girince, son dakikalarda Sabala, Türkiye'nin umutlarını yıkan golü ağlarımıza bıraktı. Letonya karşısında yitirilen 2 puan ise Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in kadroda operasyona gitmesine neden oldu.

ELEŞTİRİ OKLARI!..
Beraberli k sonrası 'eleştiri oklarının hedefi' haline gelen Fatih Terim'in, EURO 2016 finalleri yolunda Hollanda ile yarın oynayacağı 'hayati maçta' bazı mevkilerde değişikliğe gitmesi bekleniyor. Bu isimlerin başında da kaleci Volkan Babacan'ın bulunduğu ifade ediliyor. Tedirgin bir futbol sergileyen ve golde de hamle yapmakta geç kalan Volkan'ın yerine Terim'in, Onur Kıvrak'a görev vermesi bekleniyor.

SERDAR-VOLKAN KULÜBEYE
Fatih Terim'in, defansta da operasyona giderek, Serdar Aziz'in yerine göbekte Semih Kaya'yı Hakan ile oynatacağı vurgulanıyor. Letonya sınavına sağ kanatta başlayan Ozan Tufan'ın yerine Şener Özbayraklı forma giyecek. Orta sahada ise kaçırdığı gollerle saç baş yoldurtan Volkan Şen'in yerine Mehmet Topal oynayacak. Ayrıca Selçuk ve Hakan Çalhanoğlu da yer alacak. Kanatlarda Gökhan Töre ve Arda, ileride ile ise Burak oynayacak.