Hume City FC

Hume City FC

Official Website
15 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

LOUİE ACEVSKİ 'NPL FİNALİ EN BÜYÜK HEDEFİMİZDİR'Sep 3, 2015 - 11:44am

Bilindiği gibi en büyük başarılar bile zaman geçtikçe unutulur.
Özellikte futbolda “dün yoktur, bugün vardır” derler.
Bu anlamda şu ana kadar FFA Kupasında elde ettiğimiz büyük başarıyı bir kenara bırakıp Cuma akşamı oynayacağımız "NPL Yarı Final" maçına konsantre olmalıyız.
Cuma akşamı yapacağımız Bentleigh Greens karşılaşmanın kulübümüz açısından ne kadar önemli olduğunu teknik kadro ve oyuncular sonuna kadar farkındalar.
Anadoluspor’a NPL’de Büyük Final oynamak onurunu verecek bu başarı, başta Anadoluspor Kulübünün Victoria ve Avustralya futbol camiası nezdinde prestijini arttıracak, marka değerini yükseltecektir.
Ayrıca antrenörlerin hocalık kariyerlerini bir üst seviyeye çıkaracak, ve futbolcuların piyasa değerlerini büyük ölçüde arttıracaktır.
Hepsinden önemlisi, 2007’den bugünlere gelene kadar maddi, manevi tüm olanaklarını seferber eden sevgili Zorlu Kaya ve ekibinin zor ama asla imkansız olmayan rüyaları gerçek olacaktır.
Evet, Anadoluspor’un FFV’nin en büyük organizasyonunda final oynama ve rüyalarımızın gerçek olma şansı sadece Cuma akşamı oynanacak olan maça bağlı.
Artık Anadoluspor’un bir parçası olan A takım antrenörü Louie Acevski’nin hepimiz için tarihi önemi olan maç hakkındaki görüşleri yukarıda yazdıklarımı bir anlamda doğrulamakta.
Louie Acevski “ Bizler takım olarak yorgunluk mazeretine sığınmıyor, bahaneler aramıyoruz. Cuma akşamı oynanacak maçta oyuncularım tüm yeteneklerini ortaya koyarak sahada en yüksek performanslarını göstereceklerdir. NPL’de Final oynamanın önemini biliyoruz. Bu bizim bizim en büyük hedefimizdir. Bu kadar üst düzey maçı oynamak, takımımıza daha çok güven vermektedir. Bu anlamda bir sonraki maça daha çok istekli ve arzulu ve hırslı çıkacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.” diyerek son noktayı koydu.
Sonuç olarak futbolun her türlü neticeye açık olduğu bilincinde olarak, elimizde hala bir “FFA Kupası Çeyrek Final” biletinin olduğunu da hatırlatmak isterim.