Hume City FC

Hume City FC

Official Website
15 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR 14 YAŞ ALTI TAKIMI ŞAMPİYON OLDUAug 30, 2015 - 9:11pm

Anadoluspor 14 Yaş Altı Takımı NPL Batı Bölgesi Sampiyonu oldu.
Liglerin bitmesine 3 mac kala, rakiplerine 12 puan fark acan 14 Yaş Altı Takımının bu sezon hiç mağlubiyeti yok.
Oynadıkları 25 macta 24 galibiyet ve bir beraberligi olan genç yıldızlar, 100'den fazla gol atarak rekor kırdılar.
Şampiyon olan 14 Yaş altı takımının bu başarısı elbet tesadüf olmadı. Geçtiğimiz sezon yeniden yapılanan yıldız takımlarda 13 yaş altı takımını toparlayıp onları sahaya süren antrenör eski Anadolusporlu futbolcu Hüseyin Sağlam’ın bu sezon ki şampiyonlukta büyük payı olduğu bir gerçek.
Kulüp yönetiminden aldıkları maddi ve manevi sınırsız destekle idmanlarda genç futbolcu adaylarına topa vurmayı, pas atmayı, istop etmeyi, alan savunmasını, çalım atmayı, kısaca sadece futbol oynamayı öğretmiyor. onlarla futbolun felsefesini, genel kültürünü de aşılıyor.
Futbol kültürü olarak zaten son derece donanımlı olan Hüseyin Sağlam, ailecek futbolla 24 saat haşır neşir oluyor. Mahalli lig maçlarından, A lig ve uluslararası maçlarına kadar kaçırmayan Hüseyin Sağlam bu birikimlerini kendine has yöntemlerle talebelerine aktarıyor.
Ümidim odur ki, başta Hüseyin Sağlam, yardımcı antrenör Rob Talevski ve takım menajeri Çağlayan Çağ ile talebeleri bu çalışma azmi ve kulübün de büyük desteğiyle devam ederlerse 3 sene sonra bu takimdan en az 5 oyuncuyu Anadoluspor 20 yaş altı takımında gorebiliriz.