Hume City FC

Hume City FC

Official Website
15 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ACEVSKİ 'ZOR MAÇ OLACAK AMA KALİTEMİZİ GÖSTERECEĞİZ' DEDİAug 28, 2015 - 11:45am

Anadoluspor, tüm hazırlıklarını tamamladı ve maç saatini bekliyor.
Pascoe Vale maçında kart sınırında olan ve tedbir gereği oynatılmayan  İsyan Erdoğan, Daniel Clark ve Marcus Schroen'in Melbourne Knights maçında bu akşam forma giymesi bekleniyor.
Antrenör Louie Acevski ise, " Bu akşamki mücadeleyi istekli olarak bekliyoruz. Maç biraz zorlu olacak ama kalitemizi ortaya koyarak maçı alacağımıza inanıyorum" diyerek akşamki maç için görüşlerini belirtti.
Anadoluspor (Hume City FC) Kulüp Manejeri Hakan Doğan, Tesisler Müdürü Sait Işık, Baş antrenör Louie Acevski ve yardımcı antrenörü Zoran Markovski, Kulüp doktoru Johnny Markov, Kaptan Nick Hegarty ve ikinci kaptan Shane Rexhepi ve tüm futbolcu kadrosu ile en kritik viraja giriyor. Bu virajdan yara almadan çıkılması halinde kulüp tarihinin en büyük başarısını yakalayacak. Her ikiside bir birinden önemli olan bu maçlarda beraberlik çıkmayacak. Normal süre olan 90 dakikanın sonunda eşitlik bozulmazsa önce uzatmalar, ardından penaltı atışlarına gidilecek. Gelin bu iki karşılaşmada takımımızı destekleyelim, onlara güç verelim.
MAÇ DETAYLARI:
NPL temsilcimiz Anadoluspor 28 Ağustor Cuma akşamı 7.30pm'de NPL Finalleri eleme maçı için Knights Stadında Melbourne Knights ile karşılaşıyor.
FFA Kupası maçı:
1 Eylül Salı akşamı ise tarihinin en önemli karşılaşması olan FFA Kupası maçına çıkıyor. Rakip Sydney Olympic. Maç ABD Stadında 7.30pm'de.