Hume City FC

Hume City FC

Official Website
12 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

MELBOURNE SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ATİLLA OFLİ VE İLHAN ALTUNTAŞ RESİTALİAug 15, 2015 - 7:00pm

Atilla Ofli ve İlhan Altuntaş’ın forma giydiği ve teknik direktörlüğünü Savaş Sağlam'ın yaptığı NPL 1 takımlarından Whittlesea Rangers- St Albans maçının 90 dakikası 2-2 berabere sonuçlandı.
Maçın 16 dakikasında misafir takım St Albans’ın sağ kanattan geliştirdiği atakta ceza alanına yapılan ortaya ayak koyan Barry Devlin St Albans takımını 1-0 öne geçirdi.
19 dakikada gene sağ kanattan gelen St Albans bu kez Nick Scerri’nin sert şutunda skoru 2-0’a taşıdı.
34 dakikada maçın başarılı ismi Atilla Ofli ceza alanı içinde önüne düşen topa sert vurarak tecrübeli kaleci Steward Webster’i mağlup etti. 2-1
45 dakikada Atilla ofli sağ kanattan süratle St Albans ceza alanı içine girdiği anda rakip defan oyuncusu tarafından çekildi.
Maçın orta hakemi tereddütsüz penaltı noktasını gösterdi.
Atışı kullanan Atilla Ofli, kendisinin ve takımının 2’nci golünü St Albans ağlarına bıraktı.
İkinci yarıda taraflar neticeyi değiştirecek golü bulamayınca maç 2-2 berabere sonuçlandı.
Maçta orta sahada forma giyen İlhan Altuntaş ve Atilla ofli başarılı performanslarıyla göz doldurdular.
Her iki genç yıldızımızı tebrik ediyor, başarılı bir sezon tamamlamalarını diliyorum.

MİNİ YORUM
Daha evvelki yıllar Anadoluspor formasını başarıyla  giymiş olan Atilla Ofli, zaman zaman önemli maçlarda performansıyla sivrilmiş, Anadoluspor'un kıymetli galibiyetlerine imza atmış genç bir yetenekti.
Kurtulamadığı bazı kronik sakatlıklar nedeniyle motivasyonunu kaybeden Atilla Ofli,  Anadoluspor'dan ayrıldıktan sonra başarısız Moreland City ve  Altona Magic macerası yaşamıştı. 
Sakatlığını atlattıktan sonra son olarak transfer olduğu  Whittlesea Rangers  takımında eski formunu yakalayan genç Yıldız, attığı bir birinden güzel goller ve hırslı oyunuyla hemen takıma adapte olarak, takımın değişmezi oldu.
St Albans maçında da son derece hırslı ve mücadeleci bir oyun ortaya koyan Atilla Ofli takımının 2-0'dan dönmesine ve maçı 2-2 bitirmelerine sebep oldu.
Anadoluspor'da takım arkadaşı Atilla Ofli gibi uzun sakatlık dönemi yaşayan İlhan Altuntaş, Anadoluspor A takımda düzenli olarak yer bulamayınca oynayacağı takım olan Whittlesea 
Rangers takımına geldi. Son olarak izlediğim St Albans maçında orta sahada görev yapan genç yıldız başarılı pasları ve mücadeleci oyunuyla dikkatleri çekti.