Hume City FC

Hume City FC

Official Website
06 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

FFA KUPASINDA ANADOLUSPOR'UN RAKİBİ SYDNEY OLYMPİCAug 12, 2015 - 8:22pm

FFA Kupası mücadelesinde kalan 16 takım için Fox Sport stüdyolarında yapılan kura çekimi Anadoluspor futbolcu, teknik adam ve idarecileri tarafından canlı olarak izlendi.
Fox Sport tv kameraman ve yetkililerin Anadoluspor kulübüne gelip kamp kurmasının ardından yaptığı kısa çekimlerle ana stüdyoya bağlandı.
Kuraların çekilip eşleşme tamamlandıktan sonra Fox Tv yetkilileri antrenör Louie Acevski ve Brisbane Strikers maçı kahramanı Marcus Schroen ile röpörtajlar yaptı.

SYDNEY OLYMPİC TAKIMINI TANIYALIM
Anadoluspor’un sahası olan ABD Stadında karşılaşacağı Sydney Olympic takımı, 1957 yılında Yunanistan’dan gelen sporsever göçmenler tarafından kurulmuş. Kurulduğu yıllardaki adı olan “Pan- Hellenic Football Klübü” olarak büyük başarılara imza atmış.
1977’de Sydney Olympic adını alan kulüp 2004 yılına kadar NSL, Ulusal Futbol Liginde mücadele etti. NSL’de sayısız kupalar kaldıran şampiyonluklar alan kulüp şimdi Ulusal Premier Ligi NSW ‘ de mücadele ediyor ve lig sıralamasında 4’ncü durumda bulunuyor.

FFA KUPASI SON 16 TAKIM EŞLEŞMESİ ŞÖYLE:

Adelaide United ile Sydney FC
Heidelberg United  ile Sydney United
Hume Cİty FC ile Sydney Olympic
Lions FC ile Pert Glory
Melbourne City ile Wellington Phoenix
Metro Star SC ile Oakleigh Cannons
Palm Beach Sharks ile Western Sydney Wanderers
Rockdale City Sun ile Melbourne Victory