Hume City FC

Hume City FC

Official Website
16 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

AFL

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

CRAMERİ ESKİ TAKIMINA 7 GOL ATTIAug 2, 2015 - 7:33pm

AFL’de 18 hafta maçlarında gene bolca sürprizler vardı. Bir de Gold Coast ile West Coast Eagles maçından AFL’de uzun zamandır yaşanmıyan bir sonuç olan beraberlik çıktı. 83-83
31 Temmuz Cuma akşamı maçında şampiyonluğun en kuvvetli adaylarından Hawthorn ile, ilk dörde girme çabası içinde olan Richmond tarihi MCG Stadında karşılaştılar 66 bin 305 seyircinin büyük bir heyecanla takip ettiği maç büyük bir heyecana sahne oldu.
Bu önemli maçı 71-53 alan Richmond final grubunda ilk dörde girme şansını saklı tuttu.
1 Ağustos Cumartesi günü maçlarında ise Geelong, zayıf rakibi Brisbane Lions’u 113-57 yenerek finallerde ilk 8’incı pozisyona geldi.
Bu senenin hayal kırıklığı yaratan takımlarından Collingwood, ligin zayıf takımlarından Melbourne’a 91-54 yenilerek gene taraftarlarını üzdü.
Sydney, yeni hoca değişikliği yapan Adelaide takımını 117-65 yenerek son haftalardaki başarısızlıklarına dur dedi.
North Melbourne Carlton’a acımadı. Rahat bir maçtan sonra karşılaşmayı 118-54 kazanan Kangaroos’lar final grubunda 7’nci sıraya yerleştiler.
Gold Coast takımı ile West Coast Eagles mücadelesinden 83-83 beraberlik çıkınca taraflar sadece 2 puanla yetinmek zorunda kaldılar.
2 Ağustos Pazar maçlarında ise,
Port Adelaide, St Kilda ile karşılaştı. Maçı 112-49 alan Port Adelaide takımı sıralamada 12 sıraya yerleşti.
60 puanla Ligin lideri pozisyonunda olan Fremantle, sahasında ağırladığı Greater Western Sydney Giants takımını 84-63 yenmeyi başararak liderliğini korudu.
Pazar gününün maçında ise Essendon ile Western Bulldogs karşılaştı. Etihad Stadında oynanan müsabakayı 33 bin 466 seyirci izledi.
Eski Essendon takımı oyuncusu Crameri'nin 7 gol atarak yıldızlaştığı maçı Bulldogs 127-40 kazanarak, Essendon taraftarlarını bir kez daha hayal kırıklığına uğrettı.
Essendon adına golleri Stanton, Langford, Hooker, Z Merrett, Daniher,
Western Bulldogs adına golleri ise Crameri 7, Stringer 4, Dickson 4, Daniel 2, Wallis, Johannisen attılar.
Essendon takımında dikkati çeken futbolcular olarak, Hibberd, Stanton, Hooker, Goddard, Heppell,
Western Bulldogs takımında ise Crameri, Wallis, Stringer, Hunter, Dahlhaus, Johannisen, Picken öne çıkan isimler oldular.