Hume City FC

Hume City FC

Official Website
09 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

KAPTAN ONUR KADRO DIŞIJul 29, 2015 - 8:32am

Trabzonspor, Perşembe günü oynayacağı UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu maçı öncesi Onur Kıvrak şokuyla sarsıldı. Üsküp'te bu akşam yapılan antrenmana katılmayan Onur Kıvrak'a, moralinin bozuk olduğu gerekçesiyle sportif direktör Süleyman Hurma tarafından süresiz izin verildiği belirtildi.

Trabzonspor, Perşembe günü deplasmanda oynayacağı Rabotnicki maçının hazırlıklarına bu akşam Makedonya'nın Üsküp kentinde devam etti. Teknik Direktör Şota Arveladze yönetiminde, Rabotnicki kulübünün tesislerinde yapılan antrenmana sakatlığı süren Mehmet Ekici katılmadı. M'bia ve Deniz Yılmaz düz koşu yaparken, diğer oyuncular ısınma hareketlerinin ardından yarı sahada çift kale maç yaptı.

ONUR KIVRAK'A İZİN VERİLDİ

Bu arada takımın bu akşam yaptığı antrenmana katılmayan Recep Onur Kıvrak'ın önce izinli olduğu söylendi. Ancak gazetecilerin ısrarlı soruları üzerine Sportif Direktör Süleyman Hurma, antrenman sahasından ayrılırken, "Onur'a morali bozuk olduğu için izin verdim. Morali düzelirse aramıza döner, düzelmezse de kendisi bilir" ifadesini kullandı.

Kaptan Onur Recep Kıvrak'ın, bugün akşam antrenmanı öncesinde otelde Sportif Direktör Süleyman Hurma ile henüz bilinmeyen bir konuda tartışma yaşadığı ve bu olayın ardından Hurma tarafından antrenmana çıkmasının istenmediği ileri sürüldü.

Onur Kıvrak: Kadro dışı bırakıldım

Konu ile ilgili 61 Saat'e açıklama yapan Onur Kıvrak "Süleyman Hurma ile aramızda bir tartışma yaşandı. Kadro dışı bırakıldım. Şu anda İstanbul'a dönüyorum. Benim için önemli olan her zaman Trabzonspor'dur. Her şey düzelecektir buna inanıyorum. Taraftarlarımız gönlünü ferah tutsun. İlerde açıklama yapacağım" ifadelerini kullandı.