Hume City FC

Hume City FC

Official Website
13 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

BEŞİKTAŞ TRANSFERDE GAZA BASTIJul 19, 2015 - 3:51pm

Quaresma, Rhodolfo ve Mario Gomez siyah beyazlı formayı giyecek.
Beşiktaş da transferde gaza bastı, üç oyuncuyu birden renklerine bağladı... Sezona Tosic ve Beck transferleriyle giren siyah beyazlı yönetim, rakipleri karşısında sessiz kaldığı için taraftarlarının yanısıra, camia içinde de eleştiriliyordu.
Beşiktaş, Porto forması giyen eski yıldızı Ricardo Quaresma’nın ardından Gremio’da oynayan Brezilyalı stoper Rhodolfo’nun yanısıra Fiorentina’nın Alman golcüsü Mario Gomez ile de anlaşma sağladı...

SIKI PAZARLIK YAPILDI
Gomez için 10 milyon Euro bonservis bedeli isteyen Fiorentina ile yapılan sıkı pazarlıklar sonrası bu rakam 6 milyon Euro’ya indirildi. Kendisi 4.5 milyon Euro alacak. Rhodolfo için kulübüne 3 milyon, oyuncuya da yıllık 1 milyon 300 bin Euro ödenecek. Quaresma’nın maliyeti de belli. Porto bu transferden 800 bin Euro alacak. Yıldız futbolcu ise siyah beyazlı formayı yıllık 1 milyon 300 bin Euro karşılığı giyecek. Üç futbolcuya imza attırdıktan sonra Beşiktaş yönetimi transfer defterini devre arasına kadar kapatacak.
YA VODEFONE ARENA YA BAŞAKŞEHİR
Beşiktaş Dış İlişkiler Sorumlusu Erdal Torunoğulları, üç oyuncuyla da el sıkıştıklarını belirterek, çarşamba günü yeni futbolcularının İstanbul’da olacağını söyledi.
Torunoğulları, üç futbolcu için inşaatı süren yeni statları Vodafone Arena ya da Başakşehir Stadı’nda imza töreni düzenleyeceklerini de açıkladı.
Çarşamba İstanbul’a gelip perşembe günü sağlık kontrolünden sonra imza atacak olan üç isim, Avusturya’ya giderek takımın kampına katılacak ve idmanlara çıkacak.