Hume City FC

Hume City FC

Official Website
13 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

MELBOURNE SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

NPL'DE KALAN 6 HAFTAJul 12, 2015 - 8:38pm

NPL’de kalan 6 hafta final grubu takımlarını belirleyecek. Şu an itibariyle lig sıralamasına göre Bentleigh Greens, 21 maçta topladığı 47 puanla birinci durumda. Sırasıyla 45 puanlı Sth Melbourne 2’nci, 20 maçta topladığı 43 puanşa Heidelberg United 3’ncü durumda bulunuyor. 21 maçta topladığı 41 puanla Melbourne Knights 4’ncü, 38 puanla da Pascoe Vale takımı 4’ncü sırayı alıyor.
Anadoluspor ise oynadığı 20 maçta topladığı 35 puanla 6’ncı durumda. Finallere gidecek olan 6 takımı düşünecek olursak kalan 6 haftada final grubunu zorlayacak olan tek takımın uzak ihtimal de olsa 7’nci sıradaki 29 puanlı Nortcote City takımı olduğu görüyoruz.
NPL’te mücadele eden takımımız Anadoluspor’un kalan 6 maçını analiz edecek olursak, ilk önce bu maçların dördünün deplasmanda, ikisinin evde oynanacağını görürüz. Deplasmanda oynayacağımız takımların da Green Gully hariç kalan 3’ünün ( Sth Melbourne ,Heidelberg United ve Melbourne Knights) lig sıralamasında yukarılardaki takımların mücadele ettiğini düşünürsek, işimizin kolay olduğunu söylemek zor olacak.
Ancak Anadoluspor’un şu an itibariyle yükselen form grafiğini düşünecek olursak, en az 14  puan çıkarabileceğini düşünüyorum.
Evdeki oynayacağımız Werribee City, Pascoe Vale ve deplasmanda  Green Gully ve Melbourne Knights maçlardan da alınacak olan 3’er puanla ilk 4’e girme şansımız olanak dahilinde.
Bu duruma göre tahminlerim, final oynayacak ilk 6 takım, Bentleigh Greens, Sth Melbourne, Heidelberg United, Melbourne Knights, Anadoluspor ve Pascoe Vale olur diye düşünüyorum.