Hume City FC

Hume City FC

Official Website
13 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR ZORLU VİRAJDAJul 9, 2015 - 2:14pm

NPL, Docerty Kupası ve FFA Kupası olarak üç kulvarda mücadele eden NPL temsilcimiz Anadoluspor, 11 Temmuz Cumartesi akşamı saat 19.00’da sahası olan Valley Park, ABD Stadında oynayacağı zorlu Betleigh Greens maçı ile son derece zorlu bir viraja giriyor. Temmuz ayı sonuna kadar toplam 6 maç yapacak olan takımımızın yoğun maç programı şöyle oluşuyor.
Hafta arası olan 16 Temmuz Perşembe akşamı Dockerty Kupası yarı final maçına çıkacak olan takımımız, Catarina Street, Heidelberg West adresinde bulunan Olmpic Park Stadında saat 19.30’da ise Oakleigh Cannons takımı ile karşılaşacak.
19 Temmuz Pazar akşamı da zorlu bir deplasmana çıkacak olan Anadoluspor, Lig 2’ncisi durumunda bulunan Sth Melbourne takımı ile saat 17.00’de karşılaşacak. Maç Sth Melbourne’nun sahası olan Albert Park, Lakeside Stadında.
Anadoluspor, 22 Temmuz Çarşamba akşamı sahası olan ABD Stadında NPL maçı karşılaşmasında Werribe City’yi konuk edecek. Maçın başlama saati 20.30
Daha sonra 25 Temmuz Cumartesi saat 15.00’te deplasmanda Green Gully Cavaliers ile karşılaşacak. Maçın oynanacağı sha Green Gully Reserve.
Anadoluspor Temmuz ayının son karşılaşmasını FFA Kupasında yapacak.
Takımımız, 29 Temmuz Çarşamba akşamı 19.30’da sahası olan ABD Stadında Qennsland’dan gelecek rakibi Brisbane Strikers takımını ağırlayacak.