Hume City FC

Hume City FC

Official Website
08 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

LOUIE ACEVSKİ'NİN NTH GEELONG WARRİOR MAÇI HAKKINDA GÖRÜŞLERİJun 27, 2015 - 9:13pm

Özellikle ikinci yarıda ölüp ölüp dirildiğimiz ve Anadoluspor’un 1-0 kazandığı North Geelong Warriors maçından sonra antrenör Louie Acevski ile görüştüm. Kendisi maçı son derece gerçekçi ve abartısız yorumladı. Karşılaşmanın olumsuz yönlerini hala düşünüyor olmasına rağmen alınan 3 puanın da rahatlığı ile görüşlerini şöyle dile getirdi. “ Bir futbol maçı için iyi bir gündü. Ancak sahanın son derece kötü oluşu her iki tarafa da olumlu ve güzel futbol oynama imkanı vermedi. Doğrusunu söylemem lazımsa maçta çok şanslıydık. Theo Markelis’in golünde rakip kalecinin direğin dibinden giden topa müdahale edememesi bizim adımıza şanstı. İlk yarı itibariyle sahanın el verdiği ölçüde rakipten daha iyi top oynadık. Ancak karşılaşmanın ikinci yarısında rakip takım beraberliği kurtarmak için çok mücadele etti. Ancak son vuruşları yapıp gol atmaya muaffak olamadılar. Oyuncularımın bu yoğun maç programına rağmen performanslarından memnunum. Bu maçta özellikle Shane Rexhepi, İsyan Erdoğan, Marcus Schroen ve Shaun Timmins’i iyi oyunlarından dolayı kutluyorum.
Sonuç olarak alınan 3 puan beni çok mutlu etmiştir. Son 7 günde zorluk derecesi yüksek 3 maç oynadık ve hepsini kazandık. Artık bundan bu yana önümüzdeki Cuma akşamı oynayacağımız Dandenong Thunder maçına konsantre olmamız gerekir.”
Hoca yerden göğe kadar haklı ama bazen futbol şansının da yanımızda olması gerekiyor değil mi?