Hume City FC

Hume City FC

Official Website
07 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

NE KADAR HAKLI OLDUĞUMU ŞİMDİ ANLADILARJun 26, 2015 - 7:52pm

Bir Tv kanalında Ersan Gülüm ve Demba Ba transferleri hakkında konuşan Başkan Fikret Orman, " Ersan'la sözleşme imzaladığım zaman beni eleştirenler, Ersan'nın bu jesti karşısında şimdi ne düşünüyorlar merak ediyorum" diyerek bir anlamda gerçekleri dile getirdi.
Shandong Luneng’in yaptığı teklifi çok cazip bulan Ersan Gülüm, Beşiktaş’ın da para kazanmasını isterken, ‘FEDA’ döneminde yaptığı fedakarlığın ardından ikinci kez kulübüne maddi katkı sağladı. Fikret Orman’ın başkanlığa geldiği 2012 yılında 1,2 milyon euro olan senelik ücretini 750 bin euroya indiren 28 yaşındaki futbolcu, Türkiye’den binlerce kilometre uzaktaki Çin’e gitmeyi kabul ederek adeta bir kez daha ‘FEDA’ dedi. Siyah-beyazlı kulübün, transferin resmiyet kazanması halinde yaklaşık 5 milyon euro bonservis bedeli kazanacağı öğrenildi.
Ersan şimdi, kulübünü FİFA'ya, ve mahkemeye şikayet edenler gibi değil adam gibi ayrılıyor.
Bugün Beşiktaş'lının gözünde bir Carev ve  İlhan Mansız neyse Ersan Gülüm'de odur.
Transferin Ersan kardeşime hayırlı olmasını dilerim.
Eminim, Ersan yeni takımında da krampona kafa koyacak, mücadele edecek ve başarılı olacaktır.