Hume City FC

Hume City FC

Official Website
09 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

BEŞİKTAŞ ŞAMPİYONLUK STRESİNİ TAŞIYAMADIMay 15, 2015 - 12:02pm

İlk isabetli şutu 54. dakikada atan, kanatları ceza alanına orta yapamayan siyah-beyazlı takım Akhisar'ı geçemedi
Gaziantepspor maçı sonrası Akhisar karşısında da sahada iki puan bırakan Beşiktaş bana gore takım olarak artık önemli maçların stresini kaldıramıyor. Daha evvel “ Beşiktaş derbi maçlarını alamıyor” diyorduk ama son iki hafta kaybedilen puanlara bakarak “ Beşiktaş sadece derbi maçı değil buna Avrupa maçları dahil olmak üzere önemli maçları da alamıyor” diyebiliyoruz.
Gaziantepspor maçında 9 isabetli şut bulan Beşiktaş, Akhisar karşısında sadece 5'te kaldı. Kaleyi bulan ilk şut 54. dakikada geldi.
İkinci yarıda oyuna dahil olan Mustafa Pektemek, maçı şut atamadan tamamladı.
Serdar, Ersan, Sivok ve Motta dörtlüsü görev yaptıkları süre içersinde sadece 3 defa rakip atağı kesebildi. Akhisar’ın Lua lua’sı her aldığı topta defansı hallaç pamuğu gibi attı.
Bereket tecrübesiz kaleci Günay günündeydi de maçtan mağlup ayrılmadı.
Sonuç olarak şampiyonluk yarışında son iki haftayı baz alırsak Beşiktaş takım olarak şampiyonluğu hakedecek oyun ortaya koyamadı, daha doğrusu büyük takım hüviyetine bürünemedi ve yariştan koptu.
Şu anda herşey Galatasaray’ın elinde artık. Beşiktaş’a 4, Fenerbahçe’ye 3 puan fark atan Galatasaray, bundan sonra mükemmel eldiveni, tecrübeli ve kaliteli ayaklarıyla 4’ncü yıldızı takar.