Hume City FC

Hume City FC

Official Website
12 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ZORLU KAYA'NIN KİTABI TANITILDIMay 14, 2015 - 11:49pm

Anadoluspor Futbol Kulübü başkanı Zorlu Kaya’nın hayatını konu alan “A Turkish Life in Australia” Steve K. Adlı kitabının tanıtımı, Sydney Rd üzerinde bulunan Renia Bar’da yapıldı. Tanıtımın açılışını yapan ve misafirlere hoşgeldin diyen Zorlu Kaya’nın arkadaşı eski ağır siklet boksörü Mick Gatto, mikrofonu kitabın yazarı Tom Noble’ye verdi.
Yazar Tom Noble bu kitabın nasıl ve hangi zorluklarla yazıldığını esprili bir dille anlattı ve mikrofonu son olarak kitapta hayatının anlattığı Zorlu Kaya’ya verdi.
Davetlilere teşekkür eden Zorlu Kaya, kitabına gösterilen ilgiden mutlu olduğunu belirtti. Daha sonra kitabını imzalamak için kendisine ayrılan yere geçen Zorlu kaya, okurları ile tek tek ilgilendi ve kitabını imzaladı.
Tanıtım gecesinde yerli ve yabancı medya mensupları, televizyoncular, arkadaşları ve davetlilerin yanısıra, ailesi, eşi ve çocukları ile Anadoluspor’un tüm teknik heyeti ile futbolcuları hazır bulundular. Gece daha sonra Birsel Akbulut’un hazırladığı zengin ve son derece lezzetli menü ikramının dağıtımı ile devam etti.