Hume City FC

Hume City FC

Official Website
12 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR'UN SON TRANSFERİ DANİEL CLARKMay 14, 2015 - 11:12pm

NPL’de mücadele eden Anadoluspor, ara transfer penceresinin açılması ile eksik bölgelerine transferler yaparak final grubu maçları için kadrosunu güçlendirdi.
Sezon öncesi büyük ümitlerle hücüm bölgesine transfer edilen Calvin Mbarga ile Deang Aguek’le yolların ayrılmasından sora Sağ kanada ve orta sahaya uygun olan Theo Markelis ile santrafor mevkiine Paul Harvey alındı.

Daha sonra orta sahaya forvet arkası oynayabilen Daniel Clark’I Queensland NPL'de mücadele eden ve şu an lider pozisyonunda olan Moreton Bay United takımından transfer eden Anadoluspor, hucüm gücünü arttırdi.

30/4/1990 Brisbane doğumlu olan Daniel Clark, futbola Beenleigh FC & Rochedale Rovers FC futbol kulübünde başladı ve alt yapı bilgisini burada aldı.

2009- 2013 yılları arası Rochedale Rovers Logan Lightning FC takımında forma giyen futbolcu, 2014 sezonunda İsveç’in MD FF Köping ile Brisbane City FC takımlarında forma giydi.

Özellikle orta sahada oyun kurucu, pozisyon yaratıcı ve golü koklayan yapısı ile bilinen Daniel Clark, mükemmel sol ayağını kullanarak kolayca rakip eksiltme özelliğine sahip.
Melbourne'a geliş sebebini ise " Victoria NPL son derece zor ve kuvvetli bir lig. Şansımı burada denemek, futbol kariyerimi yükseltmek istiyorum" diyerek belirten Daniel Clark'a www.melbournefutbol.com olarak başarılar diliyoruz.