Hume City FC

Hume City FC

Official Website
15 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

HOCANIN KNİGHTS MAÇI VE ARA TRANSFERLERLE İLGİLİ GÖRÜŞLERİMay 7, 2015 - 5:58pm

Anadoluspor A takım antrenörü Louie Acevski, Çarşamba günü idman bitiminde Anadoluspor medya mensuplarına Melbourne Knights maçı ve yeni transferler ile ilgili olarak görüş belirtti.
Konuşmasına geçtiğimiz Cumartesi akşamı oynanan ve 0-0 berabere biten maç ile başlayan Louie Acevski “ Melbourne Knights maçının özellikle ilk yarısında en az 3-4 altın gol pozisyonu yakaladık ancak değerlendiremedik.
Oyuncularım müdafaa hattında ve orta sahada futbol adına mükemmel işler yaptılar.
Hatta kanatlarında iyi çalıştığını söyleyebilirim.
İkinci yarıda da oyunu domine eden rakip kaleyi ablukaya alan, şut atan gol arayan gene bizdik.
Bu kez de hücum oyuncularımızın yetersizliğine ilaveten rakip takım kalecisi Chris May’da çok iyi bir performöans ortaya koyarak kalesini adeta gole kapadı.
Özellikle uzatma dakikalarında yaratılan bir ceza alanı içi karambolünde Matthew Hennessey’in kafa vuruşunun gol olmaması takımımız adına büyük talihsizlikti.” Diyerek görüşlerimi belirtti.
Ara transferlere de değinen teknik adam, transfer edilen Theo Markelis’in hem orta sahada oyun kurucu olarak, hem de kanatlarda hücum oyuncusu olarak oynayabileceğini belirtti. Santrafor mevkiine alınan Paul Harvey'in de son derece sert ve kuvvetli bir golcü olduğunu söyleyerek, her iki oyuncunun katkılarıyla Anadoluspor’un sezon sonu final grubunda şansının daha da artacağını söyledi.