Hume City FC

Hume City FC

Official Website
06 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR ARA TRANSFERDE 2 FUTBOLCU ALDIMay 7, 2015 - 5:26pm

NPL’de mücadele eden Anadoluspor ara transfer döneminde kadrosuna iki yeni futbolcu transfer etti.
15 Mayıs Cuma itibariyle Anadoluspor forması giyecek olan yeni transferler halen idmanlarına takımla birlikte büyük bir hızla devam ediyorlar.
Orta sahada oyun kurucu vasıflarına sahip, son derece teknik bir krampon olan Theo Markelis tipik bir 10 numara özelliğini taşıyor.
1999-2003 yılları arası Brunswick City takımında futbola başlayan genç yıldız, genç takım kariyerinde Green Gully, Vicenza ve Melbourne Victory takımlarında forma giydi.
2012-2013 futbol sezonunda A ligi takımlarından Melbourne Victory A takımına girerek 5 maç forma giydi.
2013 sezonunda Racing Santauder B, 2014 sezonunda ise Herküles B takımında forma ıslattı.
Daha sonra Yunanistan 1 ligi takımlarından Veria ile anlaşan Teo Markelis, 2015 futbol sezonunun yarısında Avustralya’ya dönerek Anadoluspor’la sözleşme imzaladı.

Büyük umutlarla SA’dan transfer ettiği Calvin Mbarga ile yolları ayıran Anadoluspor, hücum hattına 2014 futbol sezonunda Ballarat Red Devils takımında forma giyen Paul Harvey’i transfer ederek hücum gücünü arttırma yoluna gitti.
Mark Harvey geçtiğimiz sezon Ballarat Red Devils forması altında Valley Park’ta oynamış takımının galibiyet golünü atmıştı.