Hume City FC

Hume City FC

Official Website
17 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

VODAFONE ARENA'YA 60 MİLYON LİRALIK TAKVİYEMay 5, 2015 - 7:43pm

Stat konusunda sorunlar yaşayan Beşiktaş, tribün sponsorluğu konusunda büyük bir adım attı.
Beşiktaş'ın stat konusunda yüzü gülmek üzere… Geçtiğimiz günlerde Vodafone Arena'nın 3. kez erteleneceği ileri sürülmüş ancak yönetim bunu yalanlamıştı. Yönetimin bu konudaki net duruşunun ardında imza aşamasına gelen bir sponsorluk anlaşmasının olduğu ortaya çıktı. Spor Toto Teşkilatı ile sponsorluk için 1 yıldır temasta bulunan Beşiktaş'ın görüşmelerde büyük mesafe kat ettiği öğrenildi. Başkan Fikret Orman ve Asbaşkan Umut Güner'in yürüttüğü operasyonda Spor Toto Teşkilatı Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile imzaların atılması için son düzenlemelerin yapıldığı ve Beşiktaş'ın 60 milyon TL gelir elde edeceği belirtildi.

SPONSORLUK ANLAŞMASI GENİŞ KAPSAMLI
Anlaşmada Nevzat Demir Tesisleri de dahil olmak üzere reklam alanları, tribün adı sponsorluğu gibi birçok kalemin bulunduğu ayrıca Beşiktaş'ın ismini pazarlamayı planladığı 4 tribünden birisini Spor Toto'ya vereceği ifade edildi. 19 Mayıs'ta resmileşmesi beklenen anlaşma için Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın çok büyük destek olduğu bildirildi.