Hume City FC

Hume City FC

Official Website
08 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

'LOUİE ACEVSKİ' 3 PUAN HAKKIMIZDIApr 26, 2015 - 1:08am

Maçtan sonra konuştuğum Anadoluspor antrenörü Louie Acevski “ maç zor her iki takım açısından zor hava şartlarında başladı.
Ancak oyuncularım kısa zamanda şartlara uyum sağlayarak, Green Gully takımı üzerinde baskı kurarak oyun felsefelerini rakibe kabul ettirdiler.
Bunu yaparken kuvvetli yağış ve sahanın ağırlığı bizi durduramadı.
Her iki yarıda da çok önemli gol pozisyonları ürettik ve maçın sonucunda rahat ve farklı galip gelmemiz gerekiyordu.
Fakat ileri uç elemanlarım ellerine geçen fırsatları kullanamayarak pozisyonları harcadılar.
74 dakikada ise sol kanat savunucusu Shaun Timmins çok önemli bir gol atarak hakkımız olan üç puanı almamızı sağladı.
Bu maçı unutarak Pazartesi’den itibaren önümüzdeki Cumartesi günü gene kendi sahamızda oynayacağımız Melbourne Knights maçına konsantre olmamız gerekiyor." diyerek memnuniyetini belirtti.
Anadoluspor hayati önemi olan bu 3 puanı almakla zirveden kopmayacağını gösterdi. Önümüzdeki haftalarda oynayacağı eksik olan Oakleigh Cannons maçını da düşünürsek sezon sonunda final oynayacak takımlar arasına girebilir düşüncesindeyim.
Ancak Anadoluspor'da şu an itibariyle geçen senelerdeki hücum oyuncusu sıkıntısı baş gösterdi.
South Avustralya'dan büyük ümitlerle transfer edilen Calvin Mbarga'nın ve genç yetenek Deang Aguek'in bu yaraya nerhem olacağı görüşü iyice zayıfladı diye düşünüyorum. Ara transferde Anadoluspor'un mutlaka vurucu, iş bitirici bir  santrafor alması gerekiyor.