Hume City FC

Hume City FC

Official Website
06 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR EVİNDE STH MELBOURNE'A YENİLDİApr 18, 2015 - 11:55pm

NPL temsilcimiz Anadoluspor, sahasında misafir ettiği takip takım Sth Melbourne’a 25 dakikada yediği golle 1-0 yenilmekten kurtulamadı.
Sağanak yağmur ve rüzgar altında başlayan maçın ilk 15 dakikasında taraflar dişe dokunur pozisyonlar üretemediler.
Ancak daha derli toplu gözüken Anadoluspor, kanatlardan rakibi yokladıysa da ceza sahası içinde tehlikeli olamadı.
25 dakika tarih sanki tekrar tekerrür etti.
Rakip takım Sth Melbourne’nin gol kralı santraforu Milos Lujic, sol kanattan yapılan ortada Shane Rexhepi’nin müdahalesine rağmen kafasını uzatarak çapraz pozisyondan kalecimiz Chris Oldfield’i mağlup etmeyi başararak takımını 1-0 öne geçirdi.
Golden sonra tarafların çabası ilk yarı itibariyle işe yaramayınca ilk yarının sonucu 1-0 olarak tesbit edildi.
İkinci yarıda daha atak ve arzulu görünen Anadoluspor, üst üste kornerler atmaya, pozisyonlar bulmaya başladı.
Daha sonraki dakikalarda teknik heyet, gününde olmayan Shane Rexhepi’nin yerine İvan Pavlak’ı, Marcus Schroen’nin yerine de Calvin Mbarga’yı oyuna dahil etti.
Yapılan değişiklik ile daha coşkulu saldıran takımımız özellikle kaptan Nick Hegarty’nin etkili oyunu ve organizasi ile rakibi sahasına hapsetti.
Maçın son 15 dakikalık diliminde iyice arkaya yaslanan ve sahasından çıkamayan Sth Melbourne sadece skoru koruma çabasına girdi ve katı bir defans anlayışı ile kalesini korudu.
Nitekim bu savunma anlayışı rakip takım Sth Melbourne’a 3 puan kazandırırken, Anadoluspor’u da zor durumlara sokmuş oldu.
Maçın öne çıkan isimleri olarak başta kalede Chris Oldfield, Dean Tomeski, Petar Franjic, Shaun Timmins, İsyan Erdoğan, Joseph Franjic ve kaptan Nick Hegarty olarak göründüler.
Maçtan önce oynanan 20 yaş altı takımlar maçını da misafir Sth Melbourne 20 yaş altı takımı 1-0 kazanma başarısını gösterdi.

ANADOLUSPOR: CHRİS OLDFİELD*** DEAN TOMESKİ** SHANE REXHEPİ* (İVAN PAVLAK*) PETAR FRANJİC** SHAUN TİMMİNS*** İSYAN ERDOĞAN*** JOSEPH FRANJİC*** NİCK HEGARTY*** MARCUS SCHROEN*(CALVİN MBARGA*) JAİ İNGHAM* DEANG AGUEK*