Hume City FC

Hume City FC

Official Website
16 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

MELBOURNE SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

TUMAY HAMZA IKBF SOUTH PACİFİC KEMER ŞAMPİYONUApr 12, 2015 - 1:40pm

Şampiyonların hocası Cemal Hasan’nın çalıştırdığı Kickboxer Tumay Hamza Cumartesi akşami çıktığı İKBF, South Pacific Şampiyonluk kemer maçında, rakibi ile 8 raundluk zor bir müsabaka yaptı.
İleride sırasıyla çıkacağı Avustralya ve Dünya şampiyonluk maçlarına hazırlık anlamında olan bu karşılaşmayı alan ve şampiyonluk kemeri ni takan Tumay Hamza, maça hızlı ve atak başladı.
Sağlı sollu yumruk ve tekme kombinasyonları ile rakibini sarsan başarılı kickboxer, ilk raund da rakibini düşürerek saydırdı. Daha sonra toparlanan ve maça devam eden rakibi ile daha sonraki raundlarda korakor bir mücadele örneği gösterdi.
8’nci raundun sonunda maçım üç hakemi de (80-71) Tumay’ın lehine karar verince South Pacific Şampiyonluk kemeri Tumay Hamza’nın beline takıldı.
Müsabakada Tumay Hamzanın köşesinde başta antrenörü Cemal Hasan, eski şampiyon kickboxer Burak Hasan, Mark Galea ve Ronnie Branca yer alarak Tumay Hamza’yı maça hazırladılar.