Hume City FC

Hume City FC

Official Website
10 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

MELBOURNE SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ÜÇ KOLDAN DARBE ALDIKApr 7, 2015 - 11:13am

Bu sabah kalktığımda yüzümü yıkarken ki halimi hiç beğenmedim.
Hani derler “ Ne o kardeşim suratın sirke satıyor gene” evet... hem de elma, sedir, organik cinsinden.
Birde üstüne 63 yılın verdiği yorgunluk, eskime, bıkkınlık ve yıpranmayı katarsak, satılan çeşit çeşit sirkenin sebebini anladım gibi.
Perşembe akşamı Sydney kentinde Essendon’un 41 puan öndeyken arka arkaya 8 gol yiyip yenilmesi ile başlayan çöküntü, büyük ümitlerle gittiğimiz Werribee deplasmanında Anadoluspor’un 1-0 öndeyken yediği bir penaltı golüyle liderliği bırakmasıyla devam etti.
Son darbeyi de Başakşehir deplasmanında sessiz kalan Beşiktaş’la yiyince maçın bitiş saati olan sabahın 5’inde kabuslar içinde geçen uykuma dalmışım.
Şimdi size soruyorum, bende en az 7.9 şiddetinde deprem etkisi yapan bu hayal kırıklıkları ile sabah güle oynaya, şarkılar söyleyerek mi kalkardınız.
Şaka bir yana neye elimi atsam kurudu bu hafta ama Anadoluspor, önümüzdeki Cumartesi deplasmanda NPL’in lideri ve ligin en iyi takımlarından Bentleigh Greens ile oynayacak. Essendon ise Pazar günü geçen yılın şampiyon takımı, ilk maçında Geelong’u perişan eden Hawthorn’la tarihi MCG Stadında karşılaşacak.
Sonuçlardan pek ümitli değilim, sanki gene “kara” bir hafta geliyor gibi.
Bereket Türkiye’de liglere bir hafta ara verildi de Beşiktaş’ın maçı yok.
Sizin anlayacağınız acımız biraz hafifleyecek .....