Hume City FC

Hume City FC

Official Website
08 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLU LİDERLİĞİ KAÇIRDIApr 6, 2015 - 7:35pm

NPL’de mücadele eden Anadoluspor, 7. Hafta maçlarında deplasmanda Werribee City takımı ile karşılaştı. Hafta içi FFA kupa maçında sakatlanan kaptan Nick Hegarty’den yoksun kadro ile maça başlayan takımımız dakikalar 8’i gösterdiği anda ani gelişen bir atakta sağ kanatta topla buluşan İsyan Erdoğan’nın ayağından golünü atarak 1-0 öne geçti.
Golden sonra beklenenin aksine maçın kontrolünü rakip takım Werribee City’e kaptıran Anadoluspor kontra ataklarla rakip kalede gol aramaya başladı. Baskılı ve atak oynayan rakip karşısında zaman zaman güç duruma düşen takımımız başta kaleci Chris Oldfield, kaptan Shane Rexhepi ve Petar Franjic’in dikkatli oyunları sayesinde kalesinde gol görmedi. İlk yarıyı 1-0 önde kapayan Anadoluspor, ikinci yarının 52’nci dakikasında kaptan Shane Rexhepi’ni rakibe ceza alanı içinde müdahalesiyle penaltı verdi.
Werribee City takımı penaltı atışını kullanan Chris Cristaldo’nun ayağından skoru eşitledi 1-1
Daha sonraki dakikalarda Shaun Timmins yerini Sam Beninato’ya, Calvin Mbarga ise yerini Deang Aguek’e bıraktı.
Anadoluspor 90 dakikada çok büyük bir gol fırsatı yakaladı. Sağ kanattan aldığı bir uzun topla ceza alanına giren Deang Aguek, topla buluştuğu anda topu ayağında gereğinden fazla tutunca bastıran rakip savunma oyuncusu mutlak golü önlemiş oldu.
Golden sonra da her iki takımın mücadelesinden gol sesi çıkmayınca Anadoluspor açısından büyük önem taşıyan maçta puanlar paylaşılmış oldu.
Maçtan önce oynanan 20 yaş altı takımlar maçında da taraflar 2-2 berabere kalarak puanları paylaştılar.
ANADOLUSPOR:
CHRİS OLDFİELD*** DEAN TOMESKİ** SHANE REXHEPİ*** PETAR FRANJİC*** İVAN PAVLAK** SHAUN TİMMİNS**(SAM BENİNATO**) İSYAN ERDOĞAN*** JOSEPH FRANJİC*** JAİ İNGHAM** MARCUS SCHROEN**(NİCK HEGARTY**) CALVİN MBARGA**(DEANG AGUEK**)
MAÇIN ÖNE ÇIKAN İSİMLERİ OLARAK  CHRİS OLDFİELD,
SHANE REXHEPİ, PETAR FRANJİC, İSYAN ERDOĞAN VE JOSEPH FRANJİC  GÖRÜNDÜLER.