Hume City FC

Hume City FC

Official Website
08 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR TUTULMUYORMar 29, 2015 - 10:39pm

NPL Temsilcimiz Anadoluspor, deplasmanda oynadığı Dandenong Thunder maçını ikinci yarıda Marcus Sghoren ve Deang Aguek'in attığı gollerle 2-0 yenmeyi başardı. Maçın ilk yarısı 0-0 sonuçlandı.
İkinci yarıya daha arzulu, istekli ve organize çıkan takımımız kanatları çok iyi kullanınca rakip takım Dandenong'u sahasına hapsetti.
Arka arkaya bıkmadan pozisyon arayan Anadoluspor, arzu ettiği golüne 71'nci dakikada kavuştu. Sol kanattan kaptan Nick Hegarty'nin ortasına mükemmel yükselerek kafayı vuran Marcus Schroen skoru 1-0'a taşıdı. Golden sonra ataklarını sıklaştıran takımımız, Calvin Mbarga'nın yerine giren genç yıldız Deang Agueg'le 85'nci dakikada 2-0'ı yakaladı.
Maçın son dakikasında ise takımımız mutlak bir gol pozisyonundan yararlanamadı. Sol kanattan aldığı topla çaprazdan ceza alanına giren Deang Aguek çok set vurdu. Bu topu Dandenong kalecisi Zaim Zanelli mükemmel uzanarak kornere attı. Maçta başka gol olmayınca takımımız bu önemli deplasmandan 3 puanla dönmüş oldu.
20 yaş altı takımlar maçı 1-1 sonuçlandı.
ANADOLUSPOR: CHRİS OLDFİELD*** DEAN TOMESKİ**** SHANE REXHEPİ*** PETAR FRANJİC*** IVAN PAVLAK*** İSYAN ERDOĞAN**** NİCK HEGARTY*** JOSEPH FRANJİC**** MARCUS SCHROEN**** CALVİN MBARGA***(DEANG AGUEK***) JAİ İNGHAM***
BEST: Dean Tomeski, İsyan Erdoğan, Joseph Franjic ve Marcus Schroen

Anadoluspor önümüzdeki hafta maçını 6 Nisan Pazar günü deplasmanda saat 3pm'de Werribee City ile oynayacak.
Saha adresi: Galvin Park
Parklands Grove
Werribee