Hume City FC

Hume City FC

Official Website
09 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

DEMİRSPOR'DAN HUZUREVİ'NDE ANLAMLI ZİYARETMar 19, 2015 - 2:24pm

 Adana Demirspor Kulübü, “Yaşlılar Haftası” nedeniyle Adana Huzurevi’ni ziyaret ederek, buradaki yaşlıların ellerini öptü ve Adana Demirspor’un simgelerini taşıyan çeşitli hediyeler verdi. Ziyarette yaşlıların mutlulukları gözlerden okunuyord
Adana Demirspor Kulübü, “Yaşlılar Haftası” nedeniyle Adana Huzurevi’ni ziyaret ederek, buradaki yaşlıların ellerini öptü ve Adana Demirspor’un simgelerini taşıyan çeşitli hediyeler verdi. Ziyarette yaşlıların mutlulukları gözlerden okunuyordu.
Teknik Direktör Ünal Karaman ve yardımcılarının da hazır bulunduğu ziyaret sırasında huzurevi sakinleri Adana Demirspor’u “Şampiyon, şampiyon” tezahüratıyla karşıladı. Tüm büyüklerinin ellerini öpen mavi-lacivertli futbolcular, uzun uzun sohbetler etti. Bu arada selfieler de yapıldı.
FUTBOLCULARA MÜZİK ZİYAFETİ
Ziyaret sırasında çok renkli görüntüler de vardı. Kimileri futbolcularla selfie yapıp, fotoğraf çekerken, Gülseren Samsunlu isimli bir yaşlı da Adana Demirspor’lu futbolculara Müslüm Gürses’ten “Tanrı İstemezse İnsan Ölmezmiş” isimli parçayı okudu. Tüm Oyuncular Gülseren teyzelerinin tekrar tekrar ellerinden öperek, okuduğu şarkı için de teşekkür ettiler.
KARAMAN “YAŞLILARIMIZ BAŞIMIZIN TACI”
Bu tür etkinlikleri bir güne, ya da bir haftaya sığdırmanın mümkün olmayacağını ifade eden Adana Demirspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, “Yaşlılarımız bizim her şeyimiz. Onlar sadece bu hafta değil, günün her anında kalbimizdeler. Onlarsız hiçbir şey düşünülemez. Burada bizleri karşılarken, mutluluklarını görmek bize ayrı bir güç, kuvvet verdi. Yaşlılarımız, başımızın tacı” dedi.
Yaşılar haftasının Çanakkale Şehitleri’ni anma törenine denk gelmesi nedeniyle Adana Demirspor’un düzenlediği ziyaretin daha da bir anlam kazandığının altını çizen Adana Huzurevleri Müdürü Handan Avcı, “20 yılı aşkın süredir burada görev yapmaktayım. İlk kez bu kadar renkli bir ziyarete tanık oldum. Yaşlılarımızı ilk kez bu kadar mutlu gördüm. Teknik heyet ve futbolcularımıza bu mutluluğu tattırdığı için çok teşekkür ediyor, şampiyonluk yolunda da başarılar diliyoruz. Kalbimiz sizlerle” şeklinde konuştu.