Hume City FC

Hume City FC

Official Website
10 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR FFA KUPASINDA TUR ATLADIMar 15, 2015 - 11:50am

Anadoluspor, FFA Kupası 'ncü turunda Eyalet Ligi 3. küme takımlarından Riversdale takımı ile sahası olan Valley Park ABD Stadında karşılaştı.ilk yarısını Marcus Schroen ve Deang Aguek'in golleriyle 2-0 önde kapatan takımımız, ikinci yarıda Marcus Schroen ve Calvin Mbarga'nın 2 golüyle maçı 5-0 kazanarak tur atlayan taraf oldu. Maç öncesi ısınmaya çıkan kadroda yer alan sol bek Shaun Timmins sakatlanarak yerini genç yıldız Matthew Hennessey'e bıraktı.
Anadoluspor, maçta 5 gol bulmasına rağmen özellikle ikinci yarıda sayısız gol fırsatlarından yararlanamadı. Başta kaptan Nick Hegarty, Joseph Franjic, Marcus Schroen, Jai İngham, Calvin Mbarga ve İsyan Erdoğan başarılı performans gösterdiler.

ANADOLUSPOR:
CHRİS OLDFİELD** DEAN TOMESKİ**( AARON TURNER**) SHANE REXHEPİ** PETAR FRANJİC** İSYAN ERDOĞAN** NİCK HEGARTY*** MARCUS SCHROEN***(SAM BENİNATO**) DEANG AGUEK**(CALVİN MBARGA***)JOSEPH FRANJİC*** JAİ İNGHAM**

Anadoluspor önümüzdeki hafta zor bir maç periyoduna girecek. 21 Mart Cumartesi akşamı saat 19.00'da Nth Geelong takımını sahası olan ABD Stadında ışık altında misafir edecek. 24 Mart Salı akşamı saat 20.30'da ise gene kendi sahası olan ABD Stadında Nortcote City takımı ile karşılaşacak olan Anadoluspor, 28 Mart Cumrtesi akşamı deplasmanda Dandenong Thunder ile saat 19.00'da karşılaşacak.