Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/driving/public_html/melbournefutbol.com/admin/functionsConnect.php on line 15
Hume City FC

Hume City FC

Official Website
06 June, 2020
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESÄ°      BEÅÄ°KTAÅ'A TAM 35 MÄ°LYON EURO      ZOKORA'DAN GOMÄ°S'E DESTEK !      SPORA BAKIÅ AÃISI FARKLI Ä°KÄ° ÃLKE " AVUSTRALYA - TÃRKÄ°YE "      BAÅAKÅEHÄ°R TURU GEÃEMEDÄ°      

MELBOURNE SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

MELBOURNE CÄ°TY MAÃINI OYNAYAMADIMar 12, 2015 - 2:25pm

Western Sydney Wanderers takımının Türk asıllı forvet oyuncusu Kerem Bulut, geçtiÄimiz Salı akÅamı arkadaÅları ile gittiÄi Mc Donalds restoranında çıkardıÄı olaydan sonra polis tarafından karakola götürüldü. 
Bu sebepten dolayı takımının son maçı olan Melbourne City maçı kadrosunda yer alamadı.
Kerem Bulut ve arkadaÅları sözkonusu restoran çalıÅanları ile Åiddetli münakaÅa ettiÄi ve ayrıca restoran çalıÅanlarını korkuttuÄu belirtildi. Polis karakolunda ifadesi alınan Kerem Bulut, kefaletle serbest bırakıldı.
Kerem Bulut, 7 Nisan günü çıkarılacaÄı Burwood bölgesi yerel mahkemede eÄer suçlu bulunursa 2 yıl hapis yatacak.

KEREM BULUT KÄ°MDÄ°R
Avustralya’nın Sydney Åehrinde doÄan 23 yaÅındaki genç yıldız, futbola Sydney FC alt yapısında baÅladı. Daha 19 yaÅında suç Åebekeleri ile iliÅkili olarak 5 ayrı olaydan dolayı suçlanan genç futbolcu gençlik dönemini zor Åartlar altında geçirdi. Daha sonra Avustralya Spor Enstitüsünde spor eÄitimi gördükten sonra Çek Cumhuriyeti takımlarından Mlada Boleslav takımına transfer oldu. Burada 15 maça çıktıktan sonra Türkiye Süper Ligi takımlarından Akhisar Belediye takımına geldi. Akhisar Belediyespor’da sadece 12 kez forma giyme Åansı bulan genç futbolcu Ä°zmir takımlarından KarÅıyaka’ya kiralık olarak gittiyse de forma Åansı bulamayarak tekrar Avustralya’ya döndü ve 2015 sezonu için A ligi takımlarından Western Sydney Wanderers’le anlaÅtı.
Milli Takım kariyerinde 5 kez U17, 14 kez U20 ve 2 kez de U23 Avutrlaya Milli Futbol Takımı formasını giyme baÅarısını gösterdi.