Hume City FC

Hume City FC

Official Website
13 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

MELBOURNE SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

BU İKİLİ İZLENİRMar 7, 2015 - 1:26pm

Mustafa Mustafa ve Adam Hrehoresin.
Bu ikili bu sezon eminim ki,  Cairnlea Türkgücü'ne hayat verecek.
Geçtiğimiz yıllarda her ikisini de defalarca izleme olanağı buldum.
Mustafa Mustafa'nın futbol kariyeri  Albion Türkgücü'ndeki gösterdiği mükemmel performansla tavan yaptı. Taraflı tarafsız Türk Futbol camiasının her zaman taktirina kazanan başarılı futbolcu, daha sonra Anadoluspor'a transfer oldu.
Anadoluspor forması altında öldürücü sol ayağı ile attığı ortalar ve goller ile taraftarların gönlünde taht kurdu. Takımının VPL'e çıkma savaşında hep onun başarılı oyunu ve kritik golleri vardı.
Tekrar Cairnlea Türkgücü takımına dönerek futbol yaşantısının en olgun çağını yaşadı.
Şimdilerde ise, 2015 futbol sezonunda Eyalet Ligi 1. kümesinde mücadele edecek olan  takımının hem kaptanlığını, hem de yardımcı hocalığını yapıyor.
Geçtiğimiz sezon NPL'de mücadele eden Port Melbourne Sharks takımının kalecisi Adam Hrehoresin ise bu sezon futbol yaşantısını Cairnlea Türkgücün'de devam etmek istiyor.
Parlak bir futbol geçmişi olam başarılı kaleci, 1999 yılında "AIS" Avustralya Spor Enstitüsünde futbolunu geliştirmeye başladı. Daha sonra 2003 yılına kadar Melbourne Knights takımına transfer olarak kendini gösterdi.
Daha sonra Anadoluspor'a transfer olarak 2003-2009 arası  6 yıl Anadoluspor'da kaldı.
2010 sezonunda ise Port Melbourne Sharks takımına transfer oldu.
Başarılı futbolunun yanısıra efendiliği, centilmenliği ve kulüp adamlığı ile Türk futbol seyircisinin her zaman taktirini kazandı.
Bu anlamda bu seon Cairnlea Türkgücü'nde forma giyecek olması son derece önemli olacaktır.
Başta benim olmak üzere herkesin ilgi odağı olacağına inandığım Adam Hrehoresin'e Cairnlea Türkgücü'nde başarılar diliyorum.