Hume City FC

Hume City FC

Official Website
12 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

PAŞA İLE AKHİSAR BERABEREMar 7, 2015 - 1:18pm

Ligin ikinci yarısıyla birlikte oyun karakterlerini değiştiren iki takım vardı sahada.
Roberto Carlos gelene kadar iyi bir kontratak takımı olarak ligde varlığını sürdüren Akhisar, Kasımpaşa gibi yetenekli bir takıma karşı standart üzeri bir pas oyunuyla 2-0 geriye düştüğü maçı çevirdi.
Henüz 6’da Adem’in sağ bek Tolga’nın üzerinden vurduğu uzak mesafeli kafa şutu gol olduğunda sadece tabela değil stratejiler de değişti. 52’de Veysel Sarı’nın ortasında Scarione, aşırtma bir vuruşla skoru 2-0’a taşıdı. Maça Lualua ile başlayan Akhisar, Bruno’nun top saklayamaması sebebiyle bir türlü etkili olamadı.

Carlos’un etkisi!

Carlos, soyunma odası dönüşü Kadir’le Vaz Te’yi değiştirip maça sağ önde başlayan Güray’ı sol beke çekerek kanat oyununa aksiyon katmayı hedefledi. Güray’ın uzun metrajlı üçüncü çıkışında Dvali’nin ters kafa vuruşuyla ilk gol geldi. 72’de de Vaz Te’nin müthiş asisti Bruno’nun nefis şutuyla top ağlara gitti. Carlos ile kabuk değiştiren Akhisar, tipik deplasmanstratejisinden farklı olarak iyi bir pas oyunuyla Kasımpaşa’yı 2-0’dan yakalamayı başardı.