Hume City FC

Hume City FC

Official Website
10 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

BAŞKAN ZORLU KAYA'DAN ANLAMLI JESTMar 5, 2015 - 2:41pm

Anadoluspor Kulübü başkanı Zorlu Kaya, ikinci kaptanları Shane Rexhepi’nin geçen yıl kanserden ölen babası için başlatmış olduğu Avusturalya kanserle mücadele derneğine yardım kampanyasına (#SR13 Appeal) destek olacak.
Başarılı oyuncu Shane Rexhepi geçtiğimiz ay başlatmış olduğu kampanyaya kendisi maç başı $ 50 dolar, gol yemeden kazanılan maç başı $50 dolar ve attığı her gol başıda $200 dolar vaad etmişti.
Kısa sürede büyük ilgi gören bu kampanya ya da en büyük destek Anadoluspor başkanı Zorlu Kaya’dan geldi.
Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre Başkan Zorlu Kaya kulübü adına Anadoluspor’un aldığı her galibiyet başına $250 dolar, gol yemeden kazanılan her maç için de $50 dolar vermeyi taahhüt etti.
Başarılı savunma adamı kampanyanın gördüğü ilgi ve destek için teşekkür ederken, “ Başlatmış olduğum bu kampanyanın bu kadar kısa bir süre içinde ilgi göreceğini ve büyüyeceğini düşünmemiştim. Anadoluspor ve Victoria futbol camiasına verdikleri bu anlamlı destek için çok teşekkür ederim.
Ancak özellikle kulübüm Anadoluspor ve başkanımız Zorlu Kaya’nın bu anlamlı jesti, kampanyaya büyük katkı sağlayacaktır.
Sezon sonu itibariyle toplanacak tüm yardımlar, Anadoluspor’un yıl sonu itibariyle organize edeceği madalya gecesinde Avustralya Kanser Derneğine toplu olarak teslim edilecek.
Not: Shane Rexhepi’nin başlatmış olduğu bu yardım kampanyasına katkıda bulunmak isteyenlerin “ sr13appeal.org ” adresini tıklamaları yeterli olacaktır.