Hume City FC

Hume City FC

Official Website
07 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

MELBOURNE SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

MELBOURNE DERBİSİNDE GALİP OLAN TARAF 'HİLALSPOR'Feb 28, 2015 - 9:19pm

Victoeia Eyalet liginde mücadele eden Hilalspor ve Gençlikgücü takımları FFA , Federasyon Kupasında karşı karşıya geldiler. ,
Hilalspor'un sahası olan Thomastown St Reserve'de oynanan karşılaşmayı Hilalspor kaptanları Tansel Başer'in penaltıdan attığı golle kazanarak bir üst tura çıkma hakkını elde etti.
Rakibi Gençlikgücü ise bilindiği üzere 2013 sezonunda VPL'de oynarken karıştığı olaylar sebebiyle bir alt kümeye düşürülüp puanları silinmişti,
İngilizce adı Southern Stars olan Gençlikgücü, 2014 sezonunda oynadığı Eyalet Ligi 1 kümesinden de düşerek adeta yok olma seviyesine gelmişti.
2015 sezonunda Eyalet ligi 2. kümesinde oynayacak olan Gençlikgücü, gene bölgenin takımı Dandenong Wolves ile birleşerek Dingley Stars adını aldı ve yepyeni bir anlayış, yepyeni bir idare heyeti ile mücadelesine sıfırdan başlamış oldu.

Gençlikgücü : Enis** (GK) Murat*** Enver* Muharrem* Aydın** Aziz** Burak** Ertuğrul** Ali** Enis** Fitim* (Oğuz*, Özkan*, Arda*)
Hilalspor: Göksal** Yasin** Michael** Emin** Tansel*** Taner** Uğur** Alptekin** Mahmut** Danyale,(Aydın** zafer Aygün**Sedat*)