Hume City FC

Hume City FC

Official Website
10 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

SHANE REXHEPİ'DEN ANLAMLI GİRİŞİMFeb 21, 2015 - 12:32pm

Geçtiğimiz sene babasını kanserden kaybeden Anadoluspor’un ikinci kaptanı ve başarılı futbolcusu Shane Rexhepi, NPL, 2015 sezonu itibariyle kanser derneğine bir yardım kampanyası başlattı.
Anadoluspor forması altında mücadele edeceği 2015 sezonu için oynadığı her maç için Avustralya Kanserle Mücadele Derneğine $ 50, her galibiyet için $ 50, ve attığı her gol için $ 200 dolar yardım yapacak.
Konu hakkında görüşlerini aldığımız başarılı futbolcu “ bildiğiniz gibi babamı kanserden kaybettim. Babam benim için son derece önemliydi. Benim en değerli taraftarımdı. Hiç bir maçımı kaçırmamıştır. Futbol kariyerimde başarılı olmamda en büyük dersteği babamdan aldım. Kampanyaya elimden geldiği kadar destek olmaya çalışacağım ve sizlerden de kampanyaya yardımlarınızı bekliyorum” diyerek duygularını dile getirdi.
Biz sporseverler olarak böylesi hassas bir konuda düşünceleri  ve girişimleri için Shane Rexhepi’yi tebrik ediyoruz ve Kanser Derneğine yardımlarınızı bekliyoruz.