Hume City FC

Hume City FC

Official Website
10 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

LOUİE ACEVSKİ'NİN 2015 SEZONU GÖRÜŞLERİFeb 17, 2015 - 8:06pm

Anadoluspor NPL, 2015 sezonunun ilk maçını 22 Şubat Pazar saat 3pm’de oynayacak.
Maç Anadoluspor’un sahası olan Valley Park ABD Stadında yapılacak.
Uzun yıllar önce kaleci, sonra da antrenör olarak Anadoluspor kulübüne hizmet eden antrenör Louie Acevski ve oyuncuları bu maçta, sezon öncesi yapmış oldukları tüm hazırlıkların seviyesini taraftarlarına gösterecekler.
Louie Acevski sezonun ilk maçı için görüşlerini ve takım olarak hedeflerini açıkladı.
“Bu Pazar günü oynayacağımız Port Melbourne ligin en iyi kadrosuna sahip takımlarından biri olduğu için, onları mağlup etmek hayli zor olacak. Tüm taraftarlarımızı maça gelerek bizleri desteklemeye çağırıyorum. Çok iyi ve faydalı bir hazırlık sezonu geçirdik. İnanıyorum ki, oyuncularım sezon öncesi ne kadar sıkı çalıştıklarını ve sezona ne kadar hazır olduklarını sahada bizlere gösterecektir.”
Daha sonra takım olarak hedeflerini açıklayan Louie Acevski,
“ Sezon öncesi oynamış olduğumuz 5 hazırlık maçında takım içi uyumu, arkadaşlığı, dayanışmayı ve az hata yaparak 90 dakikayı tamamlama becerisini kazandığımızı düşünüyorum.
Sezonun başlamasına bir kaç gün kala tekrar lig mücadelesine tekrar dönmekten takım olarak çok memnunuz ve de çok heyecanlıyız.
Bu sene ABD Stadında kırmızı beyaz forma altında yeni futbolcu profilleri ile tanışacaksınız.
Sonuç olarak kadro zenginliği ve kuvvetlenmesi anlamında çok yol aldık.
Özellikle yeni oyuncularımın kişisel olarak form durumlarından çok memnunum.
Kesinlikle başarıya aç bir kadrom var.
Takım olarak ilk 6’ya girip yıl sonu yapılacak final karşılaşmaları için hazırız ve bunun için elimizden gelen her şeyi yapacağız.
Son olarak elimdeki oyuncu kadrosunun, hedefimize ulaşmak için yeterli kalite ve kapasiteye sahip olduğuna inanıyor, onlara sonuna kadar güveniyorum.”
Diyerek sözlerini tamamladı.