Hume City FC

Hume City FC

Official Website
16 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR SON HAZIRLIK MAÇINDA GALİPFeb 15, 2015 - 11:15pm

NPL, 2015 sezonuna hazırlanan Anadoluspor, liglerin başlamasına 1 hafta kala son hazırlık maçını Victoria Eyalet Ligi 1. küme takımlarından Altona Magic ile sahası olan Valley Park ABD Stadında yaptı ve sahadan 3-0 galip ayrıldı.
Sahaya sakat futbolcuları İlhan Altuntaş, Dean Tomeski, İvan Pavlak, Shane Rexhepi’den yoksun çıkan Anadoluspor’un maç kadrosu;
CHRİS OLDFİELD** JOSEPH FRANJİC** ( NİKOS TSERİXİDİS**) MATTHEW HENNESSEY** PETAR FRANJİC*** SHAUN TİMMİNS*** (AARON TURNER**) İSYAN ERDOĞAN***SAM BENNİTO**(ADRİAN BOGLİS**) MARCUS SCHROEN** (LİAM NEWMAN**) CALVİN MBARGA*** (DEANG AGUEK**) NİCK HEGARTY*** JAİ İNGHAM*** (ADRİAN BOGLİS**)
Maça atak ve hırslı başlayan Anadolusor, özellikle sol kanattan Shaun Timmins ve Jai İngham’ın pas uyumu ile Altona Magic kalesine indiler.
Jai İngham’ım kestiği toplar rakip ceza alanı içinde tehlike yarattı.
Büyük Ümitlerle Adelaide’dan transfer edilen Calvin Mbarga, uzun sakatlık dönemini atlattıktan sonra sahaya ilk onbirde başladı.
Son derece kaliteli bir krampon olan Mbarga, yakaladığı pozisyonları gole çeviremese de rakip kale için büyük tehlike yarattı.
Anadoluspor’un ilk golu 25 dakikada kaptan Nick Hegarty’den geldi. Ceza yayı dışından kazanılan bir faul atışında Nick Hegarty’nin vuruşu kalabalık defans arasından direk kaleye girdi. 1-0
İlk yarıyı 1-0 kapatan takımımız, 52 dakikada Jai İngham ile skoru 2-0’a taşıdı.
Golden hemen 3 dakika sonra Altona Magic ceza alanı içinde oluşan karambolde, seken topa son vuran Matthew Hennessey oldu ve Anadoluspor sahadan 3-0 galip ayrıldı.
Anadoluspor’da maçın öne çıkan isimleri olarak Petar Franjic, İsyan Erdoğan, Nick Hegarty, Jai İngham ve Calvin Mbarga olarak göründü.
Anadoluspor sezonun ilk resmi maçını 22 Şubat Pazar günü saat 15.00’te ABD Stadyum Valley Park tesislerinde Port Melbourne takımıyla yapacak.