Hume City FC

Hume City FC

Official Website
10 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

BEŞİKTAŞ'IN GÜCÜ YETMEDİ !!!!Feb 12, 2015 - 5:39am

Görünen o ki, Beşiktaş’a hem Süper Lig, hem Türkiye Kupası, hem de Avrupa ligi fazla geldi.
Bir Beşiktaş’lı olarak uykunun en tatlı anında kalkıp sevdalısı olduğun takımın tur atlamasını beklerken, takımının kendisinden bir alt ligde mücadele eden Kaysesispor karşısında yetersiz kaldığını görmek cidden içimi acıttı.
Oyunun her anında Kayseri karşısında pozisyon üretemeyen Beşiktaş, ikinci yarıda Oğuzhan’ı, daha sonra Olcay’ı ve son yarım saatide gol silahı Demba Ba’yı oyuna sürmesine rağmen maçı çevirecek, neticeyi değiştirecek hareketleri yapamadı.
Son dakika değil, son saniyelere kadar gol arayan, pozisyon üreten, maçı ve turu isteyen taraf ev sahibi Kayserispor’du.
Ligin şu aşamasında Süper Ligde lider pozisyonunda olan Beşiktaş takımı, aslında ikinci yarıdan bu yana iyi top oynamıyor.
Ancak ne olursa olsun şampiyonluk mücadelesi yapan bir takım, hangi seviye maçı olursa olsun bu kadar isteksiz ve aciz görünemez.
İyi takımsan, her ortamda mücadeleni üst seviyede yapmak zorundasın.
Bundan sonraki haftalarda korkum Bursa ve hafta içi oynanacak olan Liverpool maçı.
Mazallah her iki takımda Beşiktaş’ı böyle yakalarlarsa sonuç hiç iyi olmaz diye düşünüyorum.
Sonuçta gene gönlüm razı olmadı.
Hani derler ya, “her maçın atmosferi önemi ve değeri başkadır. Bazen futbolcular takım seçer, kendilerini vermezler” ben de buna inanmak istiyor, hafta sonu oynanacak Bursa ve hafta içi oynanacak Liverpool maçı için ümitlerimi saklı tutuyorum.